معرفی کتاب اثر مرکب : آغاز جهشی در زندگی موفقیت و درآمد شما نوشته دارن هاردی


معرفی کتاب اثر مرکب : آغاز جهشی در زندگی موفقیت و درآمد شما نوشته دارن هاردی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۱۹

تعداد بازدید : ۱۶۲

نویسنده : mjavad

درباره کتاب :

از آن چه که می خورید و محلی که کار می کنید، افرادی که وقت خود را با آن ها می گذرانید تا نوع گذراندن تعطیلات خود، هر گزینه ای چگونگی زندگی فردای شما را شکل می دهد و مهم تر از آن چگونگی گذراندن زندگی شما در بقیه ی عمرتان را تصمیم گیری می کند. اما خبر خوب این است که تغییر در درون خود شما قرار دارد. همان طور که یک اشتباه دو میلی متری می تواند شما را وحشیانه از مسیر زندگی تان منحرف و به بیرون پرتاب کند، یک بازیابی به اندازه ی همان دو میلی متر نیز می تواند شما را دقیقاً به سرمنزل مقصود برساند. نکته در چگونگی طرح شما است، راهنما و نقشه ای که نشان دهد آن سر منزل مقصود کجا هست. چگونه به آن جا بروید؟ و چگونه از مسیر خود منحرف نشوید؟
این کتاب همان جزئیات است، طرح فعالیتی قابل لمس. بیایید آرزوهای خود را دگرگون سازید، فرضیات را حذف کنید، کنجکاوی خود را مشتعل سازید و به زندگی خود ارزش دهید. از هم اکنون شروع کنید. از این ابزار کمک بگیرید و سود ببرید. از این کتاب به عنوان یک راهنما برای کسب زندگی و موفقیتی که به دنبالش هستید، استفاده کنید. اگر این کار را قبول کنید و هر روز گام به گام انجامش دهید، مطمئن هستم که بهترین زندگی را تجربه خواهید کرد.

نوشته پشت جلد کتاب:

از جهاتي، كتاب اثر مركب نوشته دارن هاردي را مي توان جان كلام كتاب هايي دانست كه در دهه هاي گذشته در زمينه توانمندسازي و رسيدن به موفقيت منتشر شده اند. شايد به همين خاطر باشد كه شماري از نام آورترين اساتيد جهاني اين رشته، نظرشان را در مورد اين كتاب نوشته اند و همگان را به مطالعه دقيق و حتي چندباره آن دعوت كرده اند. فلسفه و تفكر پشت اين كتاب مي تواند به حدي اثرگذار شود و تحول ايجاد كند كه هيچ بعيد نيست در سال هاي آينده گروه هايي در فضاهاي آنلاين و آفلاين شكل بگيرند كه حامل انديشه اثر مركب باشند. اين كتاب را بايد آميخته با جان كنيم و در اكنون مان جاري سازيم و نتايج اش را هم در مقياس يك عمر متشكل از امروزها و اين لحظه ها ببينيم و بسنجيم كه گفت: زندگي، آبتني كردن در حوضچه اكنون است.

بخشی از متن کتاب :

آیا دنبال کسب موفقیت هستید؟

و می خواهید از آنچه امروز هستید، موفق تر شوید؟

حتی موفق تر از آنچه تابه حال تصور می کردید که امکان دارد؟

این کتاب در همین زمینه است.به دست آوردنِ موفقیتی فراتر از تصور.

هیچ گونه تقلب و اغراقی در کار نیست. این کتاب، فقط دربردارنده حقایقی ست که برای رسیدن به موفقیت به آن ها نیاز دارید. نویسنده ی این کتاب، دارن هاردی، به عنوان ناشر مجله ی موفقیت، تمامی این مطالب را شنیده و دیده است و خیلی از آن ها را هم تجربه کرده است. این کتاب از اصول اساسی کسب موفقیت پرده برمی دارد. اثر مرکب شامل عصاره ای ست از آنچه هر فرد جویای موفقیت، برای کسب موفقیت خارق العاده، باید بداند، به آن ها عمل کند و در آن ها مهارت پیدا کند. در این کتاب استراتژی هایی خواهید یافت درباره ی این که:

چگونه، همیشه برنده شوید! بهترین استراتژی برای رسیدن به هر هدفی و پیروز شدن بر هر رقیبی، حتی اگر آن ها باهوش تر، بااستعدادتر و باتجربه تر از شما باشند.

از بین بردن عادت های بدی که مانع پیشرفتتان می شوند (ممکن است از بعضی از این عادت ها بی خبر باشید!).

بدون دردسر و ناراحتی، برخی از اصول کلیدیِ موردنیاز برای پیشرفت های بزرگ و مهم را در خودتان نهادینه کنید.

نکات کلیدی واقعی و پایدار برای انگیزش؛ چگونه خودتان را ترغیب به انجام کارهایی کنید که انجام آن ها را دوست ندارید.

به دست آوردن نیروی گریزان و فوق العاده تکانش. اگر این نیرو را به دست آورید، غیرقابل توقف خواهید شد.

اسرار شتاب دهنده افراد فوق العاده موفق. آیا آن ها از یک برتری ناعادلانه برخوردارند؟ بله، آن ها یک برتری ناعادلانه دارند و حالا شما هم می توانید آن را داشته باشید!

اگر به طور جدی دنبال داشتنِ یک زندگی فوق العاده هستید، از قدرت اثر مرکب برای خلق موفقیتی که می خواهید، استفاده کنید! همین امروز سفرتان را شروع کنید!

قسمتی از تحسین های اثر مرکب:

این کتاب قدرتمند و کاربردی بر اساس تجربیاتی اثبات شده و سودآور نوشته شده است، به شما نشان می دهد که چگونه استعداد های خاصتان را به کارگیری تا از فرصت های دوروبرتان حداکثر استفاده را ببرید. اثر مرکب گنجینه ای ست از ایده ها برای رسیدن به موفقیت های بزرگ تر ازآنچه تاکنون فکر می کردید که ممکن است.

برایان تریسی، سخنران و نویسنده ی کتاب راه ثروت

فرمولی کلیدی برای داشتن یک زندگی فوق العاده. این کتاب را بخوانید و مهم تر اینکه به آن عمل کنید!

جک کنفیلد، نویسنده ی کتاب اصول موفقیت: چگونه از جایگاه فعلی خود به جایگاه دلخواهتان برسید

دارن هاردی یک کتاب جدید درزمینه ی موفقیت و پیشرفت شخصی نوشته است. اگر دنبال یک راهنمای واقعی هستید؛ برنامه ای واقعی با ابزارهایی واقعی که می تواند زندگی تان را تغییر دهد و به رؤیاهایتان تحقق بخشد، اثر مرکب همان است که دنبالش هستید!

دیوید باخ، بنیان گذار FinishRich.com و نویسنده ی هشت کتاب پرفروش نیویورک تایمز ازجمله میلیونر خودکار

این کتاب، شما را قادر می سازد تا در آنِ واحد دو پله از نردبان موفقیت بالا روید.

جفری گیتومر، نویسنده ی کتاب های گنجینه ی فروش و کتاب قرمز فروش

اثر مرکب کتابی ضروری ست برای همه ی کسانی که در جست وجوی موفقیت هستند. می خواهید بدانید برای موفقیت به چه چیزی هایی نیاز دارید؟ می خواهید بدانید چه کارهایی انجام دهید؟ همه ی جواب ها در همین صفحات است. اثر مرکب یک راهنمای عملی شفاف و مختصر است برای موفقیت.

جان سی ماکسول؛ سخنران و نویسنده ی کتاب پرفروش 31 قانون انکارناپذیر رهبری

اثر مرکب به شما کمک می کند تا در رقابت ها پیروز شوید، از چالش های پیشرویتان عبور کنید و آن زندگی را خلق کنید که لایقش هستید!

تی.هارو اکر، نویسنده ی کتاب پرفروش نیویورک تایمز با عنوان اسرار ذهن ثروتمند.

اما چرا اثر مرکب چنین قدرتمند است؟

زیرا، کسی که آهسته و پیوسته حرکت میکند مسابقه را برنده میشود.
دارن هاردی، توانست به کمک اصولی که به عقیده خودش از پدرش به صورت غیرمستقیم فراگرفته و او خودش آنرا تکمیل کرده و آنرا اثر مرکب نامیده، در 18 سالگی سالیانه 180 هزار دلار درآمد داشته باشد و اولین میلیون دلارش را در سن 24 سالگی بدست آورد و هم اکنون با اینکه کمتر از 40 سال سن دارد اما به راحتی برای تمام طول عمر خود درآمد و پس انداز کافی دارد تا بخواهد در سن کم خودش را بازنشسته کند.

دارن هاردی چنین میگوید : “من باهوش ترین آدم نیستم. اما اگر فرصت کافی داشته باشم، در هر رقابتی، هر رقیبی را از میدان به در خواهم کرد… من اصول آنرا بلدم. میدانم گام های کوچک اما قدرتمند کدامند که باید روزانه آنها را بردارم…”

جان کلام کتاب اثر مرکب :

بعد از خواندن کتاب به کلی دیدتان نسبت به دست یابی موفقیت در زندگی و کسب و کار دستخوش تغییر خواهد شد زیرا شما درک خواهید کرد موفقیت یک شبه بدست نمی آید، با کار سخت بدست نمی آید و نیاز به هوش عالی نیز ندارد، بلکه تنها چیزی که نیاز دارد فراگرفتن اصول ساده ی آن است و قدم ها کوچکی که به صورت آهسته و پیوسته باید به سمت موفقیت بردارید،
برای یک ماجراجویی هیجان انگیز آماده اید؟

به زبان ساده : اثر مرکب یعنی شما اگر دو انتخاب داشته باشید ؛ دریافت 3 میلیون دلار یکجا و یا دریافت یک یک سنتی که هر روز مقدار آن دوبرابر میشود، شما با توجه به اثر مرکب باید یک سنتی را قبول کنید ! زیرا در مدت 30 روز مقدار آن به بیش از 3 میلیون دلار خواهد رسید… اثر مرکب چنین قدرتی دارد، شما با ایجاد تغییرات کوچک اما اصولی در دراز مدت نتایج عظیمی بدست می آورید که در ادامه میخوانید :

طریقه استفاده از اثر مرکب در زندگی :

برای استفاده از اثر مرکب در زندگی شما نیاز به ایجاد تغییرات کوچک در این ۵ قسمت را دارید تا نتایجی عظیم در زندگیتان مشاهده کنید، هرکدام از بخش ها را کاملا همراه با توضیحات میخوانید و نحوه ایجاد تغییر را نیز برای هر بخش ذکر شده است :

انتخاب ها

عادات

تکانش

تاثیرات

شتاب بخشی

اطلاعات کلی کتاب:
اثر مرکب: آغاز جهشی در زندگی، موفقیت و درآمد شما
نویسنده: دارن هاردی
مترجم :لطیف احمد پور- میلاد احمدپور
ناشر: شریف
تعداد صفحه: 242

#معرفی کتاب #معرفی کتاب اثر مرکب #معرفی کتاب اثر مرکب آغاز جهشی در زندگی #موفقیت و درآمد شما #کتاب اثر مرکب آغاز جهشی در زندگی #معرفی آثار دارن هاردی #معرفی کتاب موفقیت

ارسال نظر برای «معرفی کتاب اثر مرکب : آغاز جهشی در زندگی موفقیت و درآمد شما نوشته دارن هاردی»