به یار کتاب خوش آمدید

۱- یار کتاب امکان برگزاری انواع مسابقات آنلاین کتابخوانی را برای کاربران فراهم کرده و تمامی خدمات یار کتاب به صورت رایگان در اختبار عموم کاربران قرار داده شده است. یار کتاب به عنوان سامانه یکپارچه برای برگزاری مسابقات آنلاین کتابخوانی و اطلاع رسانی مسابقات کتابخوانی سایر سازمان ها و شرکت ها می باشد.
۲- اهدف یار کتاب عبارت است از:
– پر کردن اوقات فراغت به نحو شایسته
– افزایش اطلاعات عمومی و تقویت قدرت ذهن
– تسهیل دسترسی به مسابقات مختلف به صورت آنلاین
۳- یار کتاب وابسته به هیچ نهاد و یا موسسه خاصی نبوده و به صورت مستقل اداره می شود.
۴- یار کتاب در تارنمای ساماندهی سایت های اینترنتی به ثبت رسیده است.

ثبت مسابقه:پس از ثبت مسابقه توسط شما ، مدیریت مسابقه شما را بررسی کرده و پس از تایید مدیریت ، شما باید هزینه مسابقه را پرداخت کنید. پس از پرداخت هزینه مسابقه توسط شما ، مسابقه تایید نهایی شده و کاربران می توانند پس از فرارسیدن تاریخ شرکت در مسابقه در آن شرکت کنند. پس از اتمام مهلت شرکت در مسابقه، مدیریت با توجه به هزینه ای که شما برای شرکت در مسابقه مشخص کرده اید ، سهم شما از برگزاری مسابقه را پرداخت می کند.

 

هزینه ای که برای ثبت مسابقه باید پرداخت کنید به شکل زیر محاسبه می شود :

مبلغ اولیه ثبت مسابقه که در حال حاضر رایگان می باشد + مبلغ کل جوایز

توجه: از یکم اسفند 1395، حداقل جوایز یک مسابقه 40000ریال تعیین شده است و مسابقات ایجاد شده با مبلغ کمتر از 40000ریال تایید نخواهند شد.

نحوه کسب درآمد کاربران برگزار کننده: هر مسابقه که برگزار می شود، کاربران می توانند رایگان یا با پرداخت هزینه در آن شرکت کنند، هزینه پرداختی کاربران پس از اتمام مسابقه به دو بخش سهم برگزار کننده و سهم سایت تشکیل می شود، مدیریت در مرحله تایید مسابقه درصد سایت را مشخص می نماید(براساس کیفیت مسابقه درصد سایت تعیین می شود) که به صورت پیش فرض 30% می باشد.

 

نحوه انجام قرعه کشی و تحویل جوایز: قرعه کشی هر مسابقه فقط یکبار انجام می شود. 24 ساعت بعد از پایان زمان هر مسابقه ، قرعه کشی به صورت اتوماتیک(براساس روش های آماری و پارامترهای تعیین شده کاربر برگزارکننده در هنگام ایجاد مسابقه حداقل پاسخ صحیح، قرعه کشی به صورت تصادفی و قرعه کشی براساس بیشترین پاسخ صحیح) انجام شده، و جوایزه برندگان به حساب کاربری آنها واریز می شود.

 

مسابقات امتیازی:

منظور از زیر مجموعه گیری ، ثبت نام کاربران با کد زیرمجموعه گیری شما می باشد. کاربر باید پس از ثبت نام در حداقل یک مسابقه شرکت کند تا امتیاز ثبت نام وی با کد شما برایتان در نظر گرفته شود. برای این کار کافی است مثلا مشابه لینک زیر مجموعه گیری زیر را در اختیار کاربران قرار دهید :

https://yarketab.com/signup?signup_key=3272603708c

یا هم برای استفاده در اپلیکیشن موبایل کافی است مثلا کد زیر مجموعه گیری زیر را در اختیار کاربران قرار دهید :

3272603708c

برای مشاهده و دریافت اطلاعات زیر مجموعه گیری خود پس از ورود به پنل کاربری وارد بخش امتیازات> راهنما شده و آخرین بروز رسانی امتیازات فعالیت های مختلف بهمراه لینک و کد بازاریابی مراجعه کنید.

 

کسب درآمد از زیر مجموعه: تمامی کاربران به صورت پیش فرض از 15 درصد درآمد سایت از زیر مجموعه خودشان کسب درآمد دارند، کاربرانی که بیشتر از 30 کاربرفعال در زیر مجموعه خود داشته باشند، از 25 درصد درآمد سایت بهره خواهند برد،