به یارکتاب خوش آمدید

۱- یارکتاب امکان برگزاری انواع مسابقات آنلاین کتابخوانی را برای کاربران فراهم کرده و تمامی خدمات یار کتاب به صورت رایگان در اختبار عموم کاربران قرار داده شده است. یارکتاب به عنوان سامانه یکپارچه برای برگزاری مسابقات آنلاین کتابخوانی و اطلاع رسانی مسابقات کتابخوانی سایر سازمان ها و شرکت ها می باشد.
۲- اهدف یارکتاب عبارت است از:
– پر کردن اوقات فراغت به نحو شایسته
– افزایش اطلاعات عمومی و تقویت قدرت ذهن
– تسهیل دسترسی به مسابقات مختلف به صورت آنلاین
– کاهش هزینه‌های برگزاری و تبلیغات اطلاع رسانی مسابقات کتابخوانی
۳- یارکتاب وابسته به هیچ نهاد و یا موسسه خاصی نبوده و به صورت مستقل اداره می شود.
۴- یارکتاب در تارنمای ساماندهی سایت‌های اینترنتی و نماد الکترونیک به ثبت رسیده است.

ثبت مسابقه: پس از ثبت مسابقه توسط شما ، 12 الی 24 ساعت لازم است تا مسابقه شما بررسی و تایید شود، شما 48 ساعت مهلت دارید تا هزینه جوایز تعیین شده مسابقه را پرداخت کنید در غیر اینصورت مجددا مسابقه با حالت تایید مسابقه تغییر وضعیت خواهد کرد. کاربران می‌توانند پس از فرارسیدن تاریخ شرکت در مسابقه شما در آن شرکت کنند. پس از انجام قرعه کشی مسابقه، سامانه با توجه به هزینه‌ای که شما برای شرکت در مسابقه مشخص کرده‌اید، سهم شما از برگزاری مسابقه محاسبه و پرداخت خواهد شد. در حال خاضر سهم سایت %30 و سهم برگزارکننده %70 می‌باشد

 

هزینه‌ای که برای ثبت مسابقه باید پرداخت کنید به شکل زیر محاسبه می‌شود :

مبلغ اولیه ثبت مسابقه که در حال حاضر رایگان می‌باشد + مبلغ کل جوایز

توجه: از یکم اسفند 1395، حداقل جوایز یک مسابقه 100000ریال تعیین شده است و مسابقات ایجاد شده با مبلغ کمتر از 100000ریال تایید نخواهند شد.

نحوه کسب درآمد کاربران برگزار کننده: هر مسابقه که برگزار می‌شود، کاربران می توانند رایگان یا با پرداخت هزینه در آن شرکت کنند، هزینه پرداختی کاربران پس از اتمام مسابقه به دو بخش سهم برگزار کننده و سهم سایت تشکیل می ‌شود، مدیریت در مرحله تایید مسابقه درصد سایت را مشخص می‌نماید(براساس کیفیت مسابقه درصد سایت تعیین می‌شود) که به صورت پیش فرض 30% می باشد.

 

نحوه انجام قرعه کشی و تحویل جوایز: قرعه کشی هر مسابقه فقط یکبار انجام می شود. 24 ساعت بعد از پایان زمان هر مسابقه ، قرعه کشی به صورت اتوماتیک(براساس روش های آماری و پارامترهای تعیین شده کاربر برگزارکننده در هنگام ایجاد مسابقه حداقل پاسخ صحیح، قرعه کشی به صورت تصادفی و قرعه کشی براساس بیشترین پاسخ صحیح) انجام شده، و جوایزه برندگان به حساب کاربری آنها واریز می‌شود.

 

مسابقات امتیازی:

منظور از زیر مجموعه گیری ، ثبت نام کاربران با کد زیرمجموعه گیری شما می باشد. کاربر باید پس از ثبت نام در حداقل یک مسابقه شرکت کند تا امتیاز ثبت نام وی با کد شما برایتان در نظر گرفته شود. برای این کار کافی است مثلا مشابه لینک زیر مجموعه گیری زیر را در اختیار کاربران قرار دهید :

https://yarketab.com/signup?signup_key=3272603708c

یا هم برای استفاده در اپلیکیشن موبایل کافی است مثلا کد زیر مجموعه گیری زیر را در اختیار کاربران قرار دهید :

3272603708c

برای مشاهده و دریافت اطلاعات زیر مجموعه گیری خود پس از ورود به پنل کاربری وارد بخش امتیازات> راهنما شده و آخرین بروز رسانی امتیازات فعالیت های مختلف بهمراه لینک و کد بازاریابی مراجعه کنید.

 

کسب درآمد از زیر مجموعه: تمامی کاربران به صورت پیش فرض از 15 درصد درآمد سایت از زیر مجموعه خودشان کسب درآمد دارند، کاربرانی که بیشتر از 30 کاربرفعال در زیر مجموعه خود داشته باشند، از 25 درصد درآمد سایت بهره خواهند برد،