کتاب صومعه درخت پرتقال قسمت اول اثر سامانتا شنن انتشارات آذرباد


کتاب صومعه درخت پرتقال قسمت اول اثر سامانتا شنن انتشارات آذرباد

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۰/۲۷

تعداد بازدید: ۱۴۰

ثبت کننده: امیرمحمد جعفری

دنیایی دوپاره. قلمروی بدون وارث. دشمنی باستانی که از خواب برمی خیزد. خاندان برثنت هزار سالی ست که بر اینیز حکومت می کند. ملکه سابران نهم، باید دختری آبستن شود تا قلمرواش را از ویرانی بازدارد؛ اما قاتلین هرلحظه به بارگاهش نزدیک و نزدیک تر می شوند. اید دوریان فردی بیگانه درون دربار است. گرچه مقام او به جایگاه ندیمه ملکه ترفیع داشته، او همچنان به جامعه ای مخفی از افسونگران متعهد است. اید، سابران را تحت نظر داشته و از او با جادوهای ممنوعه مراقبت می کند. آن سوی دریای سیاه، تانی تمام عمر خود را آموزش دیده تا به یک اژدها سوار تبدیل گردد؛ اما مجبور به گرفتن تصمیمی است که امکان دارد منجر به فروپاشی زندگی اش شود. دراین بین، شرق و غرب دوپاره شده، حاضر به مذاکره باهم نبوده و عاملین آشوبی عظیم از خواب خود برمی خیزند.

سامانتا شنن (زاده 8 نوامبر 1991) نویسنده انگلیسی داستانهای دیستوپی و ماوراء الطبیعه است.شنن در نوامبر 1991 در هامرسمیث لندن متولد شد و در روسیلیپ بزرگ شد.او اولین بار در پانزده سالگی شروع به نوشتن کرد، زمانیکه اولین رمان خود را با نام شفق قطبی نوشت، که هنوز منتشر نشده است.شانون زبان و ادبیات انگلیسی را در کالج سنت آن، آکسفورد خوانده و در سال 2013 فارغ التحصیل شد.

  • قطع : وزیری

  • تعداد صفحات : 988 صفحه

  • نوع جلد : شومیز

  • نویسنده/نویسندگان : سامانتا شنن

  • مترجم : اطلسی خرامانی

  • ناشر : انتشارات آذرباد

  • موضوع : رمان فانتزی

#معرفی کتاب صومعه درخت پرتغال قسمت اول اثر سامانتا شنن انتشارات آذرباد #دانلود کتاب صومعه درخت پرتغال قسمت اول اثر سامانتا شنن انتشارات آذرباد #معرفی کتاب #فایل صوتی کتاب صومعه درخت پرتغال قسمت اول اثر سامانتا شنن انتشارات آذرباد #نسخه الکترونیکی کتاب صومعه درخت پرتغال قسمت اول اثر سامانتا شنن انتشارات آذرباد
می پسندم (۰) نمی پسندم (۰)

ارسال نظر برای «کتاب صومعه درخت پرتقال قسمت اول اثر سامانتا شنن انتشارات آذرباد»