کتاب چگونه با کودکم رفتار کنم اثر استیفن گاربر


کتاب چگونه با کودکم رفتار کنم اثر استیفن گاربر

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۰/۲۸

تعداد بازدید: ۱۱۶

ثبت کننده: امیرمحمد جعفری

"چگونه با کودکم رفتار کنم" کتابی است به قلم "استفن گاربر" که "ی‍ش از ۱۲۰۰ راه ک‍ار ع‍م‍ل‍ی و م‍وث‍ر ب‍رای ح‍ل م‍ش‍ک‍لات ک‍ودک‍ان از ت‍ول‍د ت‍ا ۱۲ س‍ال‍گ‍ی" ارائه می دهد. اگر کودک شما روی دیوارها می نویسد ، از انجام تکالیف امتناع می ورزد ، در برابر آموزش و یادگیری مقاومت می کند ، یا بیش از حد پرخوری می کند ، سریعا به پاسخ نیاز دارید و آن جواب ها را اینجا در کتاب "چگونه با کودکم رفتار کنم" به قلم "استفن گاربر" خواهید یافت. این راهنمای جامع و پرفروش برای حل هزار مورد از چالش برانگیزترین مشکلات دوران کودکی توسط سه متخصص کودک با تجربه - یک روانشناس ، یک مشاور آموزشی و یک معلم – برای همه والدین تهیه شده است. "چگونه با کودکم رفتار کنم" تنها یک اثر تئوریکال نیست، بلکه پاسخ های کارآمد و آزمایش شده بر روی کودکان در مورد مشکلات خاص را در قالب ارجاعات سریع ارائه می دهد - و مفیدترین و آموزنده ترین ابزار مراقبت از کودک برای سال های آینده خواهد بود. مشاوره عملی در مورد اصلاح رفتارهایی همچون: اجتناب از مسواک زدن، سر باز زدن از خواب در زمان مناسب، خواب آلودگی، اعتیاد به تلویزیون، پرسیدن سوال های تکراری و زیاد، دائما در حال جنب و جوش بودن، گریه و نق زدن، توجه طلبی افراطی، مکیدن انگشت شست، دست کردن در بینی، عکس العمل های بد در مواقع برد و باخت، عادت به سرقت اشیا، آزار حیوانات خانگی ، فرار از مدرسه ، اذیت کردن آموزگاران و اعتیاد به بازی های ویدیویی . به علاوه در "چگونه با کودکم رفتار کنم" از "استفن گاربر" تکنیک های اساسی نظم و انضباط ، اینکه چه موقع و کجا می توانید کمک حرفه ای پیدا کنید ، و منابع دیگر در اختیار والدین قرار گرفته است.

دکتر استفان گاربر متولد سال 1946 ، روانشناس و بنیانگذار موسسه رفتاری آتلانتا ، LLC است. وی مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه پنسیلوانیا و فوق لیسانس و دکترای خود را در رشته روانشناسی از دانشگاه ایالتی جورجیا دریافت کرد. وی بیش از 35 سال مشغول به کار بوده است.

قسمت هایی از کتاب چگونه با کودکم رفتار کنم

وقتی تصمیم می گیرید صاحب فرزندی شوید ، یعنی مسئولیت بلند مدت و سنگین تربیت او را پذیرفته اید . در تربیت کودک مانند هر کار دیگری با مشکلاتی روبرو خواهید شد اما با گذشت زمان و کسب تجربه ، اعتماد به نفس شما افزایش می یابد ، به طوری که در تربیت فرزندان بعدی از تجربیات قبلی خود استفاده کرده و از عملکردتان راضی تر خواهید بود . اما باز هم ممکن است گاهی احساس یک تازه کار را داشته باشید و در حل مشکلات سر در گم شوید و از طرفی مواقعی نیز پیش می آید که به خیال خود مشکلی را حل کرده اید اما واقعیت امر این است که عملکرد مناسبی نداشته اید. برای بسیاری از شما پذیرفتن این که گاهی رفتار مناسبی با کودکانتان ندارید ، سخت است اما بیایید برای یک لحظه هم که شده به برخی از مهارت ها و روش های تربیتی که در قبال آنها به کار می گیرید، شک کنید. بزرگ کردن یک یا دو کودک دلیلی بر بی نیازی از تجربیات دیگران نیست . و یک تربیت موفق مستلزم استفاده از اکثر امکانات از جمله تجربیات دیگران و مطالعه کتاب های مختلف و مشاوره با متخصصان امر است .

  • قطع : وزیری

  • تعداد صفحات : 498 صفحه

  • نوع جلد : شومیز

  • نویسنده/نویسندگان : دکتر گاربر

  • مترجم : شاهین خزعلی، هومن حسینی نیک و احمد شریف تبریزی

  • ناشر : مروارید

  • تعداد جلد : 1

  • موضوع : کودکان

  • مناسب برای : تمامی گروه های سنی

#معرفی کتاب چگونه با کودکم رفتار کنم اثر استیفن گاربر #دانلود کتاب چگونه با کودکم رفتار کنم اثر استیفن گاربر #معرفی کتاب #فایل صوتی کتاب چگونه با کودکم رفتار کنم اثر استیفن گاربر #نسخه الکترونیکی کتاب چگونه با کودکم رفتار کنم اثر استیفن گاربر
می پسندم (۰) نمی پسندم (۰)

ارسال نظر برای «کتاب چگونه با کودکم رفتار کنم اثر استیفن گاربر»