عیدی یارکتاب به اعضای جدید


عیدی یارکتاب به اعضای جدید

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۰۱

تعداد بازدید : ۵۴۳

نویسنده : ترنم یار مهربان خاوران

با سلام و تبریک خدمت همه کاربران محترم یارکتاب

دوستداران کتاب در فضای مجازی بر آن شده اند تا به مردم بگویند اگرچه ورق های ریالی برق چشمان نسل نو را دو چندان می کنند، اما ورق هایی چون کتاب، شادی عیدی را ماناتر می سازند.

عیدی حس خوشایند امروز و یادمانه نسل دیروز است؛ اما اگر تنها بخشی از این آئین خوش سرزمینمان را به عیدی کتاب ببخشیم، جهان آنانی را که دوست می داریم وسعت بخشیده ایم؛ جهان ، جهان صفرها و یک ها شده که گاه رقم می سازند - تا بدان جا که شازده کوچولوی محبوب، آدم ها را با اندوه، عاشق رقم وصف می کند - و البته همین صفر ها و یک ها گاه به سرعت نور چرخش اطلاعات می سازند و دنیای مجازی خلق کرده و جهان امروزمان در گستره اطلاعات تا بدانجا پیش رفته که واقعیت مان دستخوش فضای مجازی مان شده است. پدیده ها پیامد دارند و این پیامدها می توانند خوش و ناخوش خلق کنند اما اگر به یمن بهار، بدی های دنیای مجازی را برای لحظه ای نبینیم، خوشی هایش هم کم نیست که یکی از آن ها پویش هایی خوشایند چون 'کتاب عیدی دهیم' است که گستره بسیاری از جمعیت را به امری مثبت ترغیب می کند. فرهنگ کتابخوانی در سرزمینمان داشته امروز و دیروز نیست، فرهنگیست که مولانا، حافظ، بوعلی سینا و ... از این سرزمین سپند و سرود و سخن به جهان ارزانی داشته و آئین های کهنش چون چله شبان به فرهنگ کتاب و قصه روشن می شود.

یارکتاب نیز فرصت را غنیمت شمرده و به تمام کاربرانی که در بازه یکم فروردین تا 13 فروردین در سامانه یارکتاب ثبت نام کنند، شارژ 10000ریالی ثبت نام عیدی خواهد داد.

#عیدی نوروز98 #عیدی #عیدی ثبت نام در یارکتاب #فرهنگ کتابخوانی #پویش کتاب عیدی دهیم
می پسندم (۱۶) نمی پسندم (۰)

نظرات کاربران

با سلام، عید مربوط به بازه زمانی یکم فروردین تا 13 فروردین ماه بوده، اما یارکتاب به تمام کاربران تازه وارد هدیه می دهد تا کاربران با یارکتاب بیشتر آشنا شوند، با تشکر
۵۰

با سلام بنده تازه در سایت یار کتاب ثبت نام کرده ام پس عیدی شارژم کو؟ چگونگی دریافت آن اعلام فرمایید؟
۴۰

سلام بات شکر فراوان از یارکتاب عید مبارک
۷۰

بالاخره برای تشویق مردم به خواندن کتاب و ترویج فرهنگ کتابخوانی هم باید مقداری هزینه پرداخت شود
۸۰

ارسال نظر برای «عیدی یارکتاب به اعضای جدید»