معرفی کتاب اثر مرکب آهسته و پیوسته موفقیتتان را چندین برابر کنید نوشته دارن هاردی


معرفی کتاب اثر مرکب  آهسته و پیوسته موفقیتتان را چندین برابر کنید نوشته دارن هاردی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۴

تعداد بازدید : ۲۰۸

نویسنده : reza75

اگر در جاده ی موفقیت منتظر کسی هستید که شما را با خود بکِشد، این کتاب را زمین بگذارید و به انتظار کشیدن ادامه دهید، ولی اگر علاوه بر شیرینی های جاده ی موفقیت، حاضرید درد و مشقت این راه را به جان بخرید، این کتاب همان چیزی است که به آن نیاز دارید. این کتاب حاصل تفکرات دارن هاردی سردبیر مجله ی موفقیت است؛ کسی که در این سِمت، تمام اصول موفقیت را شنیده، دیده و بیشتر آنها را به کار بسته است. عصاره ی تجربیات دست اول وی از اصولی را که واقعاً لازمه ی موفقیت هستند بدون هیچ رنگ و لعاب اضافه ای در کتاب پیش روی تان خواهید یافت. آیا تا به حال داستان خرگوش و لاک پشت را شنیده اید؟ این کتاب راهنمایی عملی برای تبدیل شدن به آن لاک پشت است. این کتاب به شما می گوید چگونه رهرویی باشید که آهسته و پیوسته مسیر موفقیت را طی می کنید و عواملی را که باعث می شوند گهی تند و گهی خسته در این مسیر قدم بردارید بدون پرده، بدون رودربایستی و بدون اینکه مراعات حال تان را بکند، به شما می گوید، ولی دانستن این عوامل به تنهایی کافی نیست و برای موفقیت باید با انتخاب هایی که می کنیم، عادت های مزاحم را از بین ببریم، عادت های جدیدی خلق کنیم و با ثبات قدم تأثیرات اقدامات مان را مرکب سازیم. اقدامات مثبت قطره قطره جمع می شوند و دریای موفقیت را برای تان به ارمغان می آورند. وقت آن رسیده دست از تحسین عظمت دریای موفقیت دیگران بردارید و در دریای موفقیت خودتان شیرجه بزنید.

درباره نویسنده

دارن هاردی نویسنده آمریکایی و سخنران، مشاور و ناشر سابق مجله موفقیت است.هاردی نویسنده نسخه های پر فروش نیویورک تایمز است.

مشخصات کتاب

کتاب اثر مرکب آهسته و پیوسته موفقیتتان را چندین برابر کنید

نویسنده : دارن هاردی

مترجم : علیرضا خاکساران

انتشارات آموخته

۲۵۶ صفحه

شابک: 978-600-8237-33-4

#معرفی کتاب #معرفی کتاب اثر مرکب آهسته و پیوسته موفقیتتان را چندین برابر کنید #معرفی آثار دارن هاردی #درباره کتاب اثر مرکب آهسته و پیوسته موفقیتتان را چندین برابر کنید نوشته دارن هاردی #معرفی کتاب اثر مرکب آهسته و پیوسته موفقیتتان را چندین برابر کنید نوشته دارن هاردی #انتشارات آموخته #درموردکتاب اثر مرکب آهسته و پیوسته موفقیتتان را چندین برابر کنید نوشته دارن هاردی ترجمه علیرضا خاکساران #معرفی آثار ترجمه شده علیرضا خاکساران

نظرات کاربران

بسیار کتاب خوبی است

ارسال نظر برای «معرفی کتاب اثر مرکب آهسته و پیوسته موفقیتتان را چندین برابر کنید نوشته دارن هاردی »