معرفی کتاب آوای فاخته نوشته جی.کی رولینگ


معرفی کتاب آوای فاخته نوشته جی.کی رولینگ

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۱

تعداد بازدید : ۳۷۰

نویسنده : رضاخادمی قشلاق

آوای فاخته رمانی جنایتی است که خانم جی کی رولینگ با نام مستعار رابرت گالبریت به چاپ رسانده است. در این د استان کارآگاه کورمورن استرایک به بازرسی پرونده خودکشی یک مدل مشهور می پردازد. او که پس از انفجار مین در افغانستان یک پایش را از دست داده اکنون در مقام کارآگاه خصوصی به سختی روزگار می گذراند. یک مراجع بیشتر ندارد و طلبکارها برایش دندان تیز کرده اند. از سوی دیگر تازه از نامزدش جدا شده به ناچار در دفتر کارش زندگی می کند.

درباره نویسنده

جوآن «جو» رولینگ (زادهٔ ۳۱ ژوئیه ۱۹۶۵) با نام های هنری جی. کی. رولینگ رمان نویس، فیلم نامه نویس و بشر دوست اهل بریتانیا است که عمدهٔ شهرتش را برای نوشتن مجموعه داستان های هری پاتر کسب کرده است. این مجموعهٔ داستانی به ۶۵ زبان و به طور تقریبی در ۴۵۰ میلیون نسخه منتشر شده است.کتاب های هری پاتر از پرفروش ترین کتاب های تاریخ بشر بوده اند. او در حال حاضر فعالیت های انسان دوستانه و خیرخواهانه بسیاری را به عهده گرفته و پشتیبانی می کند.در سال ۲۰۱۴ جایزه ادبیات داستانی زنان، اقدام به انتخاب بیست نویسنده زنی کرد که بیشترین تأثیر را بر روی خوانندگان خود گذاشته اند. در این فهرست، رولینگ پس از هارپر لی، مارگارت اتوود و شارلوت برونته در جایگاه چهارم قرار گرفت.

مشخصات کتاب

کتاب آوای فاخته

نویسنده : جی.کی رولینگ

مترجم : ویدا اسلامیه

ناشر: انتشارات کتابسرای تندیس

تعداد صفحات: ۶۵۶صفحه

شابک: 978-600-182-119-6

#معرفی کتاب #معرفی کتاب آوای فاخته #معرفی آثار جی.کی رولینگ #درباره کتاب آوای فاخته نوشته جی.کی رولینگ #معرفی کتاب آوای فاخته نوشته جی.کی رولینگ ترجمه ویدا اسلامیه #انتشارات کتابسرای تندیس #آثار ترجمه شده ویدا اسلامیه

ارسال نظر برای «معرفی کتاب آوای فاخته نوشته جی.کی رولینگ»