معرفی کتاب راز شوهر نوشته لیان موریارتی


معرفی کتاب راز شوهر نوشته لیان موریارتی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۰۱

تعداد بازدید : ۱۲۵

نویسنده :
رفیعه علی زاده

«لیان موریارتی» نویسنده استرالیایی با نخستین رمانش «راز شوهر» که جزو آثار پرفروش سال های اخیر محسوب می شود، توانست شهرت خوبی به دست آورد. همان طور که از نام کتاب برمی آید نویسنده، مخاطب را با یکی از بزرگ ترین دغدغه های بشر روبه رو می کند. جان پل، شوهر داستان «راز شوهر» رازی بزرگ در دل دارد و توان افشای آن را به عزیزان خود ندارد چرا که اگر چنین کند جهنم شخصی خود را بسط داده و دیگران را نیز وارد آن می کند. «موریارتی» در تلاش است این پیغام را به خوانندگانش منتقل کند که هر آنچه در زندگی خود دریافت می کنید اعم از شادی و غم، کامیابی و شکست، بازخورد رفتار خود شما در طبیعت است. نویسنده تکلیفش را با خواننده روشن می کند؛ اگر می خواهید زندگی خوبی داشته باشد باید به افراد و اشیای پیرامون خود مهر بورزید! زنان در داستان «راز شوهر» نقش پررنگی دارند. در داستان راز شوهر دو دسته زن وجود دارند؛ «تس» و مادرش که هر دو در زندگی زناشویی خود دچار اختلاف می شوند ولی یکی راه سازش را برمی گزیند و دومی راه جدایی را. «سیسیلیا» نیز راهی پیش روی خود دارد. می تواند راز دهشتناک همسرش را با همه در میان بگذارد و سنگینی آن را از دوش خود بردارد.

روی پاکت نامه خاکستری لایه نازکی خاک نشسته بود. کلماتِ روی آن با خودکار آبی و بی دقت نوشته شده بود و دست خطش این قدر آشنا بود که فکر می کرد خودش آن را نوشته است. نامه را برگرداند. با یک تکه کاغذ چسبی مهروموم شده بود. کی نوشته شده بود؟ به نظر قدیمی می آمد، انگار سال ها پیش نوشته شده اما هیچ راهی وجود نداشت که بتوان اطمینان پیدا کرد.

مشخصات کتاب

کتاب: راز شوهر

نویسنده: لیان موریارتی

ترجمه: سحر حسابی

تعداد صفحات:400

انتشارات: آموت

#معرفی کتاب #معرفی کتاب راز شوهر #درباره کتاب راز شوهر نوشته لیان موریارتی #معرفی کتاب راز شوهر نوشته لیان موریارتی ترجمه سحر حسابی #معرفی آثار لیان موریارتی #معرفی آثار ترجمه شده سحر حسابی #انتشارات آموت

ارسال نظر برای «معرفی کتاب راز شوهر نوشته لیان موریارتی»