معرفی کتاب یک به علاوه یک نوشته جوجو مویز


معرفی کتاب یک به علاوه یک نوشته جوجو مویز

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۳۱

تعداد بازدید : ۱۸۰

نویسنده :
رفیعه علی زاده

«یک زن همیشه خوش بین بعلاوه یک غریبه ی شکست خورده «جس توماس» زنی با دو شغل و دو بچه، از پس هزینه های زندگی خود و فرزندانش برنمی آید و هیچ وقت پول کافی ندارد. با پوشیدن دمپایی لاانگشتی به استقبال بهار می رود و وقتی روزگار زمینش می زند، نهایت تلاشش را می کند دوباره روی پا بایستد. با این همه، مشکلاتی وجود دارند که خودش به تنهایی از عهدۀ آنها برنمی آید.

کتاب به داستان زندگی جسیکا توماس می پردازد. زنی تنها که خانواده ای عجیب را اداره می کند. دختر او عاشق ریاضی است و از رژلب متنفر است، با این حال پسر خانواده عاشق آرایش است!

جسیکا در دریاکنار نظافت چی خانه هاست و در یک کافه هم کار می کند. او تمام تلاش خود را می کند تا نبود شوهرش زندگی خوبی برای بچه هایش رقم بزند.

در سوی دیگر داستان اد نیکلاس را داریم. مردی موفق و ثروتمند که طی یک اتفاق، اشتباه بزرگی مرتکب می شود و مجبور می شود محل کارش را برای مدتی ترک کند و در ویلای خود در دریاکنار زندگی کند.

در ادامه، داستان به شکلی پیش می رود که این دو با هم برخورد می کنند و این تازه شروع ماجراهای کتاب است.

اد نیکلاس نمی خواهد به کسی کمک کند و جسیکا توماس هم نمی خواهد کسی به او کمک کند، اما…

مشخصات کتاب:

کتاب یک به علاوه یک نوشته: جوجو مویز ترجمه: مریم مفتاحی انتشارات: آموت تعداد صفحات: 561

#معرفی کتاب #معرفی کتاب یک به علاوه یک نوشته جوجو مویز #درباره کتاب یک به علاوه یک نوشته جوجو مویز ترجمه مریم مفتاحی #معرفی آثار و نوشته های جوجو مویز #معرفی آثار ترجمه شده مریم مفتاحی #انتشارات آموت

ارسال نظر برای «معرفی کتاب یک به علاوه یک نوشته جوجو مویز»