اجرای 12 ویژه برنامه حوزه کتاب و کتابخوانی در منطقه 18 تهران


 اجرای 12 ویژه برنامه حوزه کتاب و کتابخوانی در منطقه 18 تهران

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۱۶

تعداد بازدید: ۱۰۵۳

ثبت کننده: ترنم یار مهربان خاوران

مدیر فرهنگی هنری منطقه 18 با اعلام برگزاری گردهمایی فرهیختگان کتابخوان در کتابخانه قائم (عج) از اجرای 12 برنامه حوزه کتاب و کتابخوانی در بسته پاییزی این مراکز و تبدیل این منطقه در جنوب غرب پایتخت به کانون ترویج فرهنگ مطالعه خبر داد.

به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، حامد طراحی مدیر فرهنگی هنری منطقه 18 و رییس فرهنگ سرای خاتم از اجرای 12 ویژه برنامه حوزه کتاب و کتابخوانی در این منطقه خبر داد و گفت: علاوه بر برنامه ها و کلاس های ثابت مراکز فرهنگی و کتابخانه های منطقه، ده ها ویژه برنامه در فصل پاییز برای اقشار مختلف اجرا می شود که شاخص ترین آنها 12 برنامه خاص و متفاوت برای علاقه مندان به حوزه کتاب و کتابخوانی است.

رییس فرهنگسرای خاتم (ص) با اشاره به رویکرد ویژه و تخصصی مراکز فرهنگی هنری منطقه 18 به حوزه کتابخوانی اظهار کرد: کتابخانه قائم (عج) ویژه برنامه گردهمایی فرهیختگان کتابخوان را با هدف تبادل و هم افزایی تجربیات اهالی کتاب در حوزه کتابخوانی در روز 23 مهر، برنامه کتابگردی را در روز 30 مهر در قالب برنامه گردشگری باغ کتاب تهران، نشست های عصرانه با کتاب و آشنایی با دنیای نویسندگی را پنجشنبه ها ساعت 15 تا 17 و برنامه آموزشی و مشاوره ای کلینیک کتاب و کتابسازی را به صورت مستمر در فصل پاییز برای کودکان و نوجوانان برگزار می کند.

وی افزود: کتابخانه استاد حکیمی فرهنگ سرای خاتم (ص) نیز با برنامه «بر بال های خیال» ویژه آشنایی کودکان و نوجوانان با قصه گویی در روزهای شنبه هر هفته و نشست های کارگاهی همنشینی با یار مهربان ویژه دورخوانی و معرفی کتاب در روزهای پنجشنبه میزبان علاقه مندان است. این کتابخانه همچنین ویژه برنامه نذر کتاب را در قالب اهدای کتاب توسط کتابخانه های مناطق شمالی تهران به کتابخانه های جنوب پایتخت اجرا می کند.

وی ادامه داد: باشگاه کتابخوانی کتابخانه فجر نیز با برنامه های متنوع هر پنجشنبه پذیرای علاقه مندان است و پاتوق کتاب نیز با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و آشناسازی مخاطبان با داستان نویسی پنجشنبه ها از ساعت 9 تا 10:30 توسط کانون ادبی کتابخانه فجر برگزار می شود.

طراحی گفت: کتابخانه بوستان نرگس برنامه زنگ مطالعه را با هدف آشنایی مخاطبان با روش های نوین مطالعه به صورت ماهانه برگزار می کند و کتابخانه 15 خرداد نیز هر سه شنبه در باشگاه کتابخوانی و برنامه قصه گویی زیر گنبد کبود میزبان کودکان و نوجوانان است.

علاقه مندان برای آشنایی بیشتر با مراکز فرهنگی هنری منطقه 18 و دریافت اطلاعات بیشتر از جزییات برنامه های پاییزی می توانند به نشانی اینترنتی http://khatam.farhangsara.ir/ مراجعه کنند.

#برگزاری گردهمایی فرهیختگان کتابخوان #کتابخانه قائم #ترویج کتابخوانی
می پسندم (۳) نمی پسندم (۰)

ارسال نظر برای « اجرای 12 ویژه برنامه حوزه کتاب و کتابخوانی در منطقه 18 تهران»