نشریه «ایست رسانه‌ای» با موضوع «کتابخوانی و فضای مجازی» به نمایشگاه کتاب می‌آید


نشریه «ایست رسانه‌ای» با موضوع «کتابخوانی و فضای مجازی» به نمایشگاه کتاب می‌آید

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۲/۱۷

تعداد بازدید: ۱۳۴۷

ثبت کننده: ترنم یار مهربان خاوران

به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، هشتمین شماره نشریه «ایست رسانه ای» با موضوع «کتابخوانی و فضای مجازی» امروز شنبه ۱۶ اردیبهشت در فرهنگ سرای کتاب نمایشگاه بین المللی کتاب تهران رونمایی و منتشر می شود.

فضای مجازی، فرصت یا تهدیدی برای کتاب و کتابخوانی، ایده های بهره گیری از فضای مجازی به منظور ترویج کتابخوانی، فرصت ها و زمینه های ترویج کتاب در فضای مجازی و مزایای کتاب های الکترونیکی موجود در فضای مجازی از جمله موضوعاتی است که در شماره جدید نشریه «ایست رسانه ای» به آن پرداخته شده است.

همچنین در هشتمین شماره نشریه «ایست رسانه ای» با موضوع «کتابخوانی و فضای مجازی»، مزایای اپلیکیشن های کتابخوان مورد اشاره قرار گرفته و چهار اپلیکیشن معتبر ایرانی معرفی شده است.

نشریه «ایست رسانه ای» به همت فرهنگ سرای رسانه و شبکه های اجتماعی و با هدف ارتقای سواد رسانه ای و سواد فضای مجازی شهروندان و افزایش آگاهی و توجه خانواده ها نسبت به استفاده و نحوه حضور در فضاهای مجازی به ویژه شبکه های اجتماعی تدوین و تولید شده است، به صورت اینفوگرافی و در قالب نشریه دیواری هر هفته در فرهنگ سراها، خانه های فرهنگ، مساجد، ایستگاه های مترو، مدارس، دانشگاه ها، مراکز فرهنگی، هنری و اماکن عمومی شهر توزیع و نصب می شود.

نشریه «ایست رسانه ای» در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی مختلف نیز منتشر می شود و تا کنون شماره های قبلی نشریه، میلیون ها بازدیدکننده داشته است.

در این نشریه موضوع های گوناگون پیرامون فضای مجازی و مسائلی که در این فضا و شبکه های اجتماعی به وجود می آید، مورد توجه قرار می گیرد.

سازمان ها و مراکزی که علاقه مند به دریافت نشریه «ایست رسانه ای» هستند، می توانند برای هماهنگی های لازم با شماره تلفن ۲۲۸۸۸۶۸۱ تماس بگیرند و همچنین علاقه مندان می توانند این نشریه را در کانال تلگرامی فرهنگسرای رسانه به نشانی www.telegram.me/f_resaneh مشاهده کنند.

می پسندم (۳) نمی پسندم (۰)

ارسال نظر برای «نشریه «ایست رسانه‌ای» با موضوع «کتابخوانی و فضای مجازی» به نمایشگاه کتاب می‌آید »