مسابقه بزرگ کتاب خوانی «سلام بر ابراهیم» در بادرود برگزار می شود


مسابقه بزرگ کتاب خوانی «سلام بر ابراهیم» در بادرود برگزار می شود

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۸/۲۵

تعداد بازدید: ۱۱۹۱

ثبت کننده: ترنم یار مهربان خاوران

به گزارش صاحب نیوز؛ سرگرد پاسدار سید محمد طباطبایی، صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: باید تعامل خوبی بین بسیج، مساجد و مدارس برای ترویج فرهنگ کتابخوانی به وجود آید تا این امر به صورت گسترده در خانواده ها نیز گسترش یابد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج سیدالشهدا (ع) بادرود، افزود: امروزه با ورود فضای مجازی متاسفانه فرهنگ کتاب خوانی در خانواده ها کمرنگ شده که این امر باعث مشکلات عدیده ای برای کانون گرم خانواده نیز شده است.

وی گفت: پایگاه های مقاومت بسیج در شهرها و روستاها می توانند با همکاری کانون های فرهنگی و هنری مساجد، کتابخانه ای مجهز را درست کنند تا همه مردم بتوانند از آن استفاده کنند.

طباطبایی تاکید کرد: پایگاه ها بهترین و مناسب ترین مکان برای ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی و رغبت بیشتر جوانان و نوجوانان در سطح محله ها به شمار می آید.

وی تصریح کرد: مطالعه یکی از بهترین راه های غنی سازی و بهره بردن از اوقات فراغت است و استفاده مطلوب و شایسته از این اوقات، تامین کننده سلامت روانی و رشد شخصیت در افراد نیز است.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج سیدالشهدا (ع)، از برگزاری مسابقه کتاب خوانی سلام بر ابراهیم از کتاب خاطرات شهید ابراهیم هادی در هفته بسیج خبر داد و خاطر نشان کرد: هدف از این مسابقه که در سطح بخش امامزاده برگزار می شود، آشنایی بیشتر مردم با روحیات و رشادت های شهیدان است.

#ترویج فرهنگ کتابخوانی
می پسندم (۲) نمی پسندم (۰)

ارسال نظر برای «مسابقه بزرگ کتاب خوانی «سلام بر ابراهیم» در بادرود برگزار می شود»