پویش کتابخوانی مهاجر سرزمین آفتاب


پویش کتابخوانی مهاجر سرزمین آفتاب

تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۳/۲۱

تعداد بازدید: ۱۰۶

ثبت کننده: ترنم یار مهربان خاوران

یازدهمین دوره پویش کتابخوانی «کتاب و زندگی» با محوریت کتاب «مهاجر سرزمین آفتاب» از ۲۱ خردادماه ۱۴۰۱ فعالیت خود را آغاز کرد.

کتاب «مهاجر سرزمین آفتاب» موضوع یازدهمین دوره پویش کتابخوانی کتاب و زندگی شد. این مسابقه با همکاری مرکز رسانه ای شیرازه و انتشارات سوره مهر از ۲۱ خردادماه ۱۴۰۱ کار خود را آغاز به کار کرد.

حمید حسام و مسعود امیرخانی روایت خاطرات کونیکو یامامورا (سبا بابایی)، یگانه مادر شهید ژاپنی در ایران را نوشته اند که با عنوان «مهاجر سرزمین آفتاب» در انتشارات سوره مهر به چاپ رسیده است. یامامورا تنها مادر شهیدی است که اصالتی ژاپنی دارد. فرزند شهید این مادر، جوان نوزده ساله​ای بود که هم در دوران قبل از پیروزی انقلاب اسلامی فعالیت های زیادی داشت و هم در زمان جنگ تحمیلی، با وجود سن کم، راهی جبهه​ها شد تا از اسلام و ایران دفاع کند و در نهایت در عملیات والفجر یک، در منطقه فکه به شهادت رسید.

یازدهمین دوره مسابقه کتابخوانی «کتاب و زندگی» با همکاری مرکز رسانه ای شیرازه و انتشارات سوره مهر و با محوریت کتاب «مهاجر سرزمین آفتاب»، از ۲۱ خرداد ماه ۱۴۰۱ شروع به کار کرده است. جوایز این دوره از پویش کتاب و زندگی، ۱۰۰ میلیون ریال جوایز نقدی خواهد بود که با قرعه کشی به برگزیدگان اهدا خواهد شد. علاقه مندان برای شرکت در این پویش می توانند عدد ۷ را به شماره۵۰۰۰۵۴۶۰ ارسال کرده یا با مراجعه به کتابفروشی های سراسر کشور، کتاب را تهیه کنند.

#پویش کتابخوانی مهاجر سرزمین آفتاب #یازدهمین دوره پویش کتابخوانی «کتاب و زندگی» #مرکز رسانه‌ای شیرازه #انتشارات سوره مهر #پویش #سرزمین #آفتاب
می پسندم (۱) نمی پسندم (۰)
جهت دریافت اخبار مسابقات کتابخوانی یارکتاب را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

ارسال نظر برای «پویش کتابخوانی مهاجر سرزمین آفتاب»