فرصتی برای آشتی با کتابخوانی


فرصتی برای آشتی با کتابخوانی

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۸/۲۵

تعداد بازدید: ۱۲۶۸

ثبت کننده: ترنم یار مهربان خاوران

اسنپ به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی از تاریخ ۲۴ آبان تا ۵ آذر با همکاری نشر افق کمپین «کتابگردون» را برگزار می کند. این کمپین با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و به اشتراک گذاری کتاب و افزایش سرانه مطالعه برگزار می شود. کمپین کتابگردون در شهرهای تحت پوشش اسنپ یعنی تهران، کرج، قم، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و اهواز اجرا می شود.

در طول این کمپین در بعضی از خودروهای ناوگان اسنپ تعدادی کتاب تعبیه شده اند. شما می توانید در هر سفر کتاب های داخل خودروهای اسنپ را مطالعه کنید و در سفرهای بعدی با اسنپ آن ها را جا بگذارید تا دیگران نیز از لذت مطالعه آن بهره مند شوند.

شما هم اگر مایل باشید، می توانید سهمی در کمپین کتابگردون داشته باشید، فقط کافی است کتابی که دوست دارید دیگران هم آن را بخوانند را در یکی از خودروهای اسنپ قرار دهید.

مسابقه #کتابگردون

ما در کمپین #کتابگردون یک مسابقه هم تدارک دیده ایم. اگر دوست دارید برنده این مسابقه باشید می توانید شانس خود را امتحان کنید و برنده خوش شانس یکی از جوایزی باشید که توسط اسنپ، بامیلو، پین تا پین، و فیلم نت فراهم شده اند:

• داخل ماشین اسنپ، یک عکس -از کتابی که برای تان گذاشته شده یا کتابی که می خواهید به کتابگردون هدیه دهید- بگیرید. • عکس را با هشتگ #کتابگردون در شبکه های اجتماعی تان به اشتراک بگذارید.

جوایز قرعه کشی کمپین کتاب گردون که توسط بامیلو، پین تاپین و فیلم نت تعبیه شده اند به شرح زیر است:

• دو دستگاه پلی استیشن۴ پرو (PS4 Pro) هدیه بامیلو به برندگان • ۸ بلیت رفت وبرگشت به کیش هدیه پین تاپین به برندگان • ۵ دستگاه دوربین دیجیتال فوجی مدل Instax Mini 9 هدیه فیلم نت به برندگان

و همچنین ۸ اشتراک یک ساله، ۱۰ اشتراک ۶ماهه، ۱۲ اشتراک ۳ماهه و ۱۵ اشتراک یک ماهه «فیلم نت» نیز به برندگان اهدا می شود.

*فراموش نکنید، اگر در مسابقه شرکت می کنید باید حساب کاربری تان عمومی (پابلیک) باشد، تا ما بتوانیم هشتگ و پست #کتابگردون را ببینیم.

##کتابگردون #کمپین کتابگردون
می پسندم (۲) نمی پسندم (۰)

ارسال نظر برای «فرصتی برای آشتی با کتابخوانی»