اعلام اسامی برندگان مسابقه کتابخوانی نور


اعلام اسامی برندگان مسابقه کتابخوانی نور

تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۲/۲۴

تعداد بازدید: ۳۹۶

ثبت کننده:

به گزارش ایکنا، معاونت ترویج و توسعه سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران مسابقه کتابخوانی نور را برگزار کرد.

این مسابقه با محوریت سوره مبارکه نور از مجموعه برنامه های چهارفصل قرآنی برگزار شد و منبع آن کتاب تفسیر سوره نور تألیف حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی بود.

در رویداد فرهنگی ـ هنری چهار فصل قرآنی، با توجه به رویداد های مهم هر فصل از سال، به موضوع خاصی اختصاص یافته است و تمام برنامه های اجرایی در این رویداد حول آن موضوع خواهد بود و مخاطبان آن نیز تمامی دانشجویان علاقه مند به موضوع هستند. بر همین اساس، تمامی علاقه مندان به رویداد های فرهنگی و هنری می توانند ضمن عضویت در شبکه فعالان قرآنی دانشجویی از طریق پایگاه اینترنتی www.isqa.ir در این طرح شرکت کنند.

در این طرح، بخش های مختلفی از جمله فراخوان آثار هنری، برگزاری نشست های مختلف قرآنی، مسابقه کتابخوانی، جلسات تدبر در قرآن و آموزش های مختلف در حوزه مهارت های فردی برای دانشجویان در نظر گرفته شده است تا ضمن آشنایی با موضوع فصل و ارتباط آن با قرآن، مجموعه ای از مهارت های فردی را نیز در کنار این مفاهیم آموزش ببینند.

اسامی سه نفر برنده این مسابقه به شرح ذیل است:

رضا فنجانچی، استان آذربایجان شرقی

مهسا حاجی بابائی، استان اردبیل

فاطمه شاه­پوری، استان همدان

#مسابقه کتابخوانی نور #سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور #دهه مبارک فجر #انقلاب اسلامی #محسن قرائتی #دانشجو #مسابقه کتابخوانی مجازی
می پسندم (۱) نمی پسندم (۰)

ارسال نظر برای «اعلام اسامی برندگان مسابقه کتابخوانی نور»