هشتمین مسابقه مجازی کتابخوانی هشت بهشت با موضوع کتاب عصرهای کریسکان


هشتمین مسابقه مجازی کتابخوانی هشت بهشت با موضوع کتاب عصرهای کریسکان

تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۲/۰۶

تعداد بازدید: ۵۵

ثبت کننده:

تهران-ایرنا- هشتمین و آخرین مسابقه مجازی کتابخوانی از دور سوم مسابقات کتابخوانی «هشت بهشت» با موضوع کتاب «عصرهای کریسکان» برای دانشجویان سراسر کشور برگزار می شود.

به گزارش روز شنبه گروه علم و آموزش ایرنا معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران کتاب «عصرهای کریسکان» نوشته «کیانوش گلزار راغب» را برای هشتمین مسابقه مجازی کتابخوانی هشت بهشت از سومین دوره مسابقات برای دانشجویان کتابخوان کشور انتخاب کرده است.

کتاب عصرهای کریسکان به قلم کیانوش گلزار راغب، خاطرات «امیر سعیدزاده» از رزمندگان جنگ ایران و عراق را به تصویر کشیده است. در این اثر با سرنوشت غمناک و حزن آلود او همراه می شوید تا به عمق فجایع ضد انقلاب دموکرات و کومله پی ببرید.

این مسابقه جمعه ۲۶ اسفند ماه ۱۴۰۱ به صورت مجازی از طریق سایت باشگاه کتابخوانی دانشجویان ایران به نشانی BookRc.ir از ساعت ۹ تا ۲۴ برای دانشجویان علاقه مند کتابخوانی برگزار می شود.

دانشجویان می توانند برای ثبت نام و شرکت در این مسابقه به این سایت مراجعه کنند. همچنین عضویت در کانال ایتای مسابقات کتابخوانی هشت بهشت با شناسه @FJUTBookRC امکان پذیر است.

براساس اعلام از سازمان جهاد دانشگاهی تهران، در این دوره هم به برگزیدگان این مسابقه کتابخوانی جوایز ۵ میلیون ریالی اهدا می شود.

نسخه الکترونیکی کتاب عصرهای کریسکان در بن سازه(پلتفرم) طاقچه و فیدیبو موجود است.

#هشتمین مسابقه مجازی کتابخوانی هشت بهشت #مسابقه مجازی کتابخوانی #کتاب عصرهای کریسکان #دانشجو #سازمان جهاد دانشگاهی تهران #جنگ #دموکرات #تهران #پلتفرم #طاقچه #فیدیبو
می پسندم (۱) نمی پسندم (۰)

ارسال نظر برای «هشتمین مسابقه مجازی کتابخوانی هشت بهشت با موضوع کتاب عصرهای کریسکان»