مسابقه کتابخوانی نگین آفرینش


مسابقه کتابخوانی نگین آفرینش

تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۶/۰۱

تعداد بازدید: ۴۳۷

ثبت کننده: ترنم یار مهربان خاوران

معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش منطقه تبادکان از برگزاری مسابقه کتابخوانی «نگین آفرینش» ویژه فرهنگیان استان خراسان رضوی خبر داد.

جواد برزگر زرمهری، معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش منطقه تبادکان، در گفت وگو با ایکنا از خراسان رضوی، اظهار کرد: مسابقه کتابخوانی «نگین آفرینش» با هدف آشنایی بیشتر فرهنگیان سراسر استان با حضرت ولی عصر(عج) و ارتقای دانش مهدوی آنها برنامه ریزی شده است.

وی افزود: آزمون این فعالیت در روز پنجشنبه دهم شهریور ماه سال جاری در ساعت ۱۴ به صورت مجازی برگزار می شود که متقاضیان برای ثبت نام، دریافت فایل کتاب و لینک ورود به آزمون می توانند به کانال کتابخانه مجازی مهدویت و نماز در شبکه شاد به آدرس mahdaviatlibrarymedu@ مراجعه کنند.

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش منطقه تبادکان بیان کرد: گذشته از اجر معنوی این اقدام، به ۸۸۸ نفر از نفرات برتر این مسابقات به قید قرعه لوح تقدیر منطقه ای نیز اهدا خواهد شد.

برزگر گفت: این برنامه توسط دبیرخانه استانی طرح یاوران نماز و مهدویت مستقر در اداره آموزش و پرورش منطقه تبادکان با حمایت اداره قرآن، عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی و با مشارکت کانون بسیج فرهنگیان منطقه تبادکان و همراهی ادارات آموزش و پرورش سراسر استان برگزار می شود.

#مسابقه کتابخوانی نگین آفرینش #اداره آموزش و پرورش منطقه تبادکان #خراسان رضوی #فرهنگیان #تبادکان #حضرت ولی عصر(عج) #مجازی #آزمون #شبکه شاد #مسابقه کتابخوانی آنلاین #کتابخانه مجازی #دبیرخانه استانی
می پسندم (۱) نمی پسندم (۰)

ارسال نظر برای «مسابقه کتابخوانی نگین آفرینش»