مسابقه بزرگ کتابخوانی غدیر با محوریت کتاب کیمیاگر


مسابقه بزرگ کتابخوانی غدیر با محوریت کتاب کیمیاگر

تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۴/۲۵

تعداد بازدید: ۱۰۷۴

ثبت کننده: ترنم یار مهربان خاوران

«طاهره رودباری» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از جنوب کرمان، گفت: به مناسبت دهه مبارک ولایت و امامت مسابقه بزرگ کتابخوانی غدیر برگزار می شود.

مدیر موسسه فرهنگی مهدی یاوران جیرفت در این باره، افزود: اجرای این مسابقه، به صورت مجازی است که با همکاری گروه جهادی شهید رودباری (مشایخی) و با محوریت کتاب کیمیاگر اثر رضا مصطفوی انجام می شود.

وی بیان کرد: مسابقه بزرگ کتابخوانی غدیر برای گروه های سنی نوجوانان و بزرگسالان در نظر گرفته شده که چهارشنبه ۵ مرداد ماه برگزار می شود.

رودباری ابراز کرد: علاقمندان به شرکت در این مسابقه فرهنگی باید برای ثبت نام و دریافت کتاب کیمیاگر یک ذکر یا علی (ع) را به شماره 09915084860 پیامک کنند.

مدیر موسسه فرهنگی مهدی یاوران جیرفت اضافه کرد: علاوه بر این نیز می توانند برای دریافت این کتاب روزهای یکشنبه ۲۶ تیرماه و دوشنبه ۲۷ تیر ماه بعد از نماز مغرب و عشا به پارک ولیعصر (عج) مراجعه کنند.

وی در خاتمه با اشاره به این که از نفرات برتر تجلیل می شود، عنوان کرد: جوایز این مسابقه شامل ۱۰ عدد کارت هدیه ۳۰۰ هزار تومانی است که به قید قرعه به نفرات برتر اهدا می شود.

#کرمان #نماز #موسسه فرهنگی مهدی یاوران جیرفت #علی (ع) #کتاب کیمیاگر #مسابقه فرهنگی #بزرگسالان #نوجوانان #غدیر #رضا مصطفوی #گروه جهادی شهید رودباری (مشایخی) #مجازی #موسسه فرهنگی مهدی یاوران جیرفت #دهه مبارک ولایت و امامت #مسابقه کتابخوانی آنلاین
می پسندم (۱) نمی پسندم (۰)

ارسال نظر برای «مسابقه بزرگ کتابخوانی غدیر با محوریت کتاب کیمیاگر»