مسابقه بزرگ کتابخوانی غدیر با محوریت کتاب کیمیاگر


مسابقه بزرگ کتابخوانی غدیر با محوریت کتاب کیمیاگر

تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۴/۲۵

تعداد بازدید: ۱۵۵

ثبت کننده: ترنم یار مهربان خاوران

«طاهره رودباری» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از جنوب کرمان، گفت: به مناسبت دهه مبارک ولایت و امامت مسابقه بزرگ کتابخوانی غدیر برگزار می شود.

مدیر موسسه فرهنگی مهدی یاوران جیرفت در این باره، افزود: اجرای این مسابقه، به صورت مجازی است که با همکاری گروه جهادی شهید رودباری (مشایخی) و با محوریت کتاب کیمیاگر اثر رضا مصطفوی انجام می شود.

وی بیان کرد: مسابقه بزرگ کتابخوانی غدیر برای گروه های سنی نوجوانان و بزرگسالان در نظر گرفته شده که چهارشنبه ۵ مرداد ماه برگزار می شود.

رودباری ابراز کرد: علاقمندان به شرکت در این مسابقه فرهنگی باید برای ثبت نام و دریافت کتاب کیمیاگر یک ذکر یا علی (ع) را به شماره 09915084860 پیامک کنند.

مدیر موسسه فرهنگی مهدی یاوران جیرفت اضافه کرد: علاوه بر این نیز می توانند برای دریافت این کتاب روزهای یکشنبه ۲۶ تیرماه و دوشنبه ۲۷ تیر ماه بعد از نماز مغرب و عشا به پارک ولیعصر (عج) مراجعه کنند.

وی در خاتمه با اشاره به این که از نفرات برتر تجلیل می شود، عنوان کرد: جوایز این مسابقه شامل ۱۰ عدد کارت هدیه ۳۰۰ هزار تومانی است که به قید قرعه به نفرات برتر اهدا می شود.

#کرمان #نماز #موسسه فرهنگی مهدی یاوران جیرفت #علی (ع) #کتاب کیمیاگر #مسابقه فرهنگی #بزرگسالان #نوجوانان #غدیر #رضا مصطفوی #گروه جهادی شهید رودباری (مشایخی) #مجازی #موسسه فرهنگی مهدی یاوران جیرفت #دهه مبارک ولایت و امامت #مسابقه کتابخوانی آنلاین
می پسندم (۱) نمی پسندم (۰)
جهت دریافت اخبار مسابقات کتابخوانی یارکتاب را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

ارسال نظر برای «مسابقه بزرگ کتابخوانی غدیر با محوریت کتاب کیمیاگر»