مسابقه کتابخوانی نماز برگزار می‌شود


مسابقه کتابخوانی نماز برگزار می‌شود

تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۱۱

تعداد بازدید: ۱۰۳۰

ثبت کننده: ترنم یار مهربان خاوران

به گزارش یارکتاب، به نقل از ساختمان خبر، ستاد اقامه نماز استان مسابقه بزرگ «کتابخوانی نماز» را برگرفته از کتاب «چلچراغ نماز و خانواده» نوشته حجت الاسلام سید جواد بهشتی از تاریخ پانزدهم آذر تا دوازدهم بهمن برگزار می کند.

این مسابقه گروه سنی ۱۵ سال به بالا را در بر می گیرد و مصادف با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و میلاد با سعادت امیرالمؤمنین علیه السلام برگزار خواهد شد.

گفتنی است، علاقه مندان می توانند در دو قالب شرکت کننده آزاد یا کارکنان دستگاه های اجرایی در این رویداد فرهنگی به صورت مجازی شرکت کنند، به این منظور، سامانه جامع برنامه های فرهنگی و آموزشی ستاد (محراب) به نشانی mehr.namaz.ir در مدت تعیین شده برای شرکت کنندگان فعال خواهد بود.

شایان ذکر است؛ نتایج مسابقه در تاریخ ۲۶ بهمن مصادف با میلاد با سعادت امیرالمؤمنین علیه السلام از طریق پایگاه اطلاع رسانی ستاد اقامه نماز به نشانی namaz.ir و درگاه های دستگاه های اجرایی مشارکت کننده اعلام خواهد شد.

از میان شرکت کنندگانی که به تمامی گزینه های مسابقه پاسخ صحیح داده اند به قید قرعه به ۱۱۰ نفر کارت هدیه ۲/۵۰۰/۰۰۰ ریال از سوی ستاد اقامه نماز تقدیم خواهد شد.

شرکت کنندگان می توانند کتاب مسابقه را به روش های زیر دریافت کنند:

۱) ارسال عدد ۸ به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۱۷

۲) نسخه فیزیکی کتاب با ۵۰ درصد تخفیف به قیمت ۱۲۰/۰۰۰ ریال از طریق فروشگاه اینترنتی ستاد به نشانی namazstore.ir

۳) نسخه الکترونیکی کتاب با ۸۰ درصد تخفیف به قیمت ۵۰/۰۰۰ ریال، قابل تهیه فقط از فروشگاه اینترنتی ستاد اقامه نماز به نشانی ketab.namaz.ir

#مسابقه کتابخوانی نماز #مسابقه کتابخوانی براساس کتاب چلچراغ نماز و خانواده #اثار حجت الاسلام سید جواد بهشتی
می پسندم (۰) نمی پسندم (۰)

ارسال نظر برای «مسابقه کتابخوانی نماز برگزار می‌شود»