مسابقه کتابخوانی «ماه مهربانی» در بهار معنویت منطقه ۵


مسابقه کتابخوانی «ماه مهربانی» در بهار معنویت منطقه ۵

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۳/۰۹

تعداد بازدید: ۱۲۰۸

ثبت کننده: ترنم یار مهربان خاوران

به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، کتابخانه فرهنگ سرای فردوس به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان مسابقه کتابخوانی «ماه مهربانی» را بر اساس فصل اول کتاب «راهنمای جامع روزه داری» نوشته سعیده یراقی اصفهانی برگزار می کند.

این مسابقه کتابخوانی از جمله برنامه های «بر آستان جانانِ» منطقه ۵ به مناسبت ماه مبارک رمضان و با شعار محوری بهار معنویت، با هدف آشنایی بیشتر شهروندان با آداب روزه داری و همچنین ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی از ۹ تا ۲۶ خردادماه برگزار می شود.

در پایان مهلت برگزاری مسابقه کتابخوانی «ماه مهربانی» پس از بررسی پاسخنامه های رسیده به کتابخانه فردوس، به قید قرعه به شرکت کنندگانی که به همه سؤالات پاسخ صحیح داده اند، جوایزی به رسم یادبود اهدا خواهد شد.

علاقه مندان برای دریافت متن خلاصه فصل اول کتاب و پرسشنامه مسابقه کتابخوانی «ماه مهربانی» تا ۲۶ خردادماه مهلت دارند به کانال تلگرام فرهنگ سرای فردوس به نشانی ferdosfarhangsara@ و یا وب سایت http://ferdos.farhangsara.ir/ مراجعه کنند و برای دریافت اطلاعات بیشتر به کتابخانه فرهنگ سرای فردوس واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، بعد از چهار راه شهید سلیمی جهرمی مراجعه کنند یا با شماره ۴۴۰۸۱۰۴۳ تماس بگیرند.

منبع

می پسندم (۴) نمی پسندم (۰)

ارسال نظر برای «مسابقه کتابخوانی «ماه مهربانی» در بهار معنویت منطقه ۵ »