مسابقه کتابخوانی نماز در سیره و سخن امام سجاد(ع)


مسابقه کتابخوانی نماز در سیره و سخن امام سجاد(ع)

تاریخ انتشار: ۱۴۰۳/۰۴/۱۲

تعداد بازدید: ۷۷

ثبت کننده: محسن یوسفی

در استمرار سلسله مسابقات سراسری کتابخوانی نماز در سیره و سخن ائمه معصومین (سلام الله علیهم أجمعین) و بهره مندی جامعه فرهنگ دوست و دین مدار ایران اسلامی از آموزه های ائمه اطهار (علیهم السلام)، پنجمین مسابقه سراسری کتابخوانی نماز از کتاب ” نماز در سیره و سخن امام سجاد علیه السلام “ برگزار می شود.

این مسابقه از ۱۷ تیرماه همزمان با شروع ماه محرم الحرام به صورت سراسری آغاز و تا ۱۷ شهریور ماه برگزار خواهد شد.

مسابقه کتابخوانی نماز ویژه عموم مردم می باشد و علاقمندان گروه سنی ۱۵ سال و بالاتر می توانند در این مسابقه شرکت کنند.

منبع مطالعاتی مسابقه، کتاب “نماز در سیره و سخن امام سجاد علیه السلام” تألیف حسین واعظی نژاد و انتشارات ستاد اقامه نماز می باشد.

علاقمندان می توانند منبع مطالعاتی مسابقه را از طریق سایت ستاد اقامه نماز به نشانی namaz.ir و به صورت حضوری از فروشگاه ستاد مرکزی اقامه نماز در تهران و دفاتر ستاد اقامه نماز و عاملین فروش در استان ها اقدام کنند.

همچنین نسخه الکترونیکی کتاب به نشانی ketab.namaz.ir در دسترس می باشد.

آزمون مسابقه بصورت مجازی و از طریق سامانه ستاد به نشانی mehr.namaz.ir خواهد بود. سامانه به مدت دو ماه وفق مهلت تعیین شده برای شرکت در آزمون فعال خواهد بود.

نتایج مسابقه در تاریخ ۲۱ مهر ماه مصادف با ولادت با سعادت امام حسن عسکری (علیه السلام) از طریق پایگاه اطلاع رسانی ستاد اقامه نماز به نشانی namaz.ir اعلام خواهد شد.

#مسابقه کتابخوانی نماز #مسابقه کتابخوانی نماز در سیره و سخن امام سجاد #پنجمین مسابقه سراسری کتابخوانی نماز از کتاب #مسابقه کتابخوانی براساس کتاب نماز در سیره و سخن امام سجاد علیه السلام #namaz.ir #آزمون مسابقه مجازی کتابخوانی
می پسندم (۰) نمی پسندم (۰)

ارسال نظر برای «مسابقه کتابخوانی نماز در سیره و سخن امام سجاد(ع)»