مسابقه بزرگ کتابخوانی نماز ویژه کارکنان دستگاه های اجرایی


مسابقه بزرگ کتابخوانی نماز ویژه کارکنان دستگاه های اجرایی

تاریخ انتشار: ۱۴۰۳/۰۴/۱۲

تعداد بازدید: ۶۵

ثبت کننده: محسن یوسفی

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، در راستای رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) درخصوص ضرورت ایجاد سازوکار های مؤثر بر گرایش به مطالعه کتاب و افزایش سبد مطالعاتی آحاد جامعه به عنوان یکی از شاخص های رشد و پیشرفت جامعه و تعالی فردی و اجتماعی و با عنایت به رویکرد ستاد مبنی بر توسعه آموزش های مرتبط با مفاهیم و کارکردهای اقامه نماز در بین کارکنان دستگاه های اجرایی، مسابقه سراسری کتابخوانی نماز از کتاب “راه و رسم بندگی (درسنامه عمومی)” ویژه کارکنان دستگاه های اجرایی برگزار می شود.

شرایط و ملاحظات:

این مسابقه ویژه کارکنان دستگاه های اجرایی کشور (شامل؛ رسمی، قراردادی، پیمانی، شرکتی و …) بوده و دبیران شورای اقامه نماز حوزه ستادی هر یک از دستگاه ها، مسئولیت تمشیت و راهبری اجرای مسابقه در بین واحدهای تابعه دستگاه در مرکز و استان ها را عهده دار می باشند.

سهم دستگاه های اجرایی در برگزاری این رویداد مهم فرهنگی، “اطلاع رسانی و بسترسازی برگزاری شایسته مسابقه در بین کارکنان”، “تهیه و توزیع محتوا بین کارکنان علاقمند به شرکت در مسابقه” و “تجلیل درون دستگاهی از برگزیدگان براساس تصمیم شورای اقامه نماز دستگاه” است و سهم ستاد اقامه نماز در این رویداد مهم فرهنگی، “تولید محتوا”، “ایجاد زیرساخت های فنی و اجرایی برگزاری مسابقه”، “داوری مسابقه”، “صدور گواهی شرکت در مسابقه برای برگزیدگان” و “تجلیل از برگزیدگان به تعداد ۱۱۴ نفر” می باشد.

میزان استقبال و مشارکت کارکنان دستگاه های اجرایی کشور، در ارزیابی عملکرد سالجاری دستگاه ها (برنامه های فرهنگی، تبلیغی و ترویجی) موثر خواهد بود.

این مسابقه از ۱۷ تیر همزمان با شروع ماه محرم و ایام سوگواری آل الله و شهادت حضرت اباعبدالله الحسین(علیه السلام) و یاران با وفایش بصورت سراسری آغاز و تا ۱۷ شهریور ادامه خواهد داشت خواهد شد.

منبع مطالعاتی مسابقه کتاب” راه و رسم بندگی (درسنامه عمومی) “ تألیف حجت الإسلام و المسلمین استاد محسن قرائتی و انتشارات ستاد اقامه نماز تعیین گردیده است، از ویژگی های این کتاب می توان به قلم ساده و روان و کاربردی بودن محتوا و دسته بندی موضوعات اشاره کرد.

قیمت پشت جلد کتاب مسابقه ۷۰۰/۰۰۰ ریال می باشد. علاقمندان می توانند منبع مطالعاتی مسابقه را در قالب کتاب فیزیکی ، فایل الکترونیکی( ای پاب) به روش های زیر دریافت کنند:

نسخه فیزیکی کتاب با ۵۰% تخفیف به قیمت ۳۵۰/۰۰۰ ریال از طریق از سایت ستاد اقامه نماز به نشانی namaz.ir و یا از فروشگاه ستاد مرکزی اقامه نماز در تهران و نمایندگی ها و عاملین فروش در استان ها

نسخه الکترونیکی کتاب در دو قالب نسخه EPUB (ای پاب) با ۷۵% تخفیف به قیمت ۱۷۵/۰۰۰ ریال و نسخه PDF با ۹۰% تخفیف به قیمت ۷۰/۰۰۰ ریال صرفاً از طریق فروشگاه اینترنتی ستاد اقامه نماز به نشانی ketab.namaz.ir

تبصره: دبیران شورای اقامه نماز دستگاه های اجرایی می توانند رأساً نسبت به خرید نسخه فیزیکی و فایل الکترونیکی از طریق انتشارات ستاد مرکزی در تهران برای همکاران شرکت کننده در مسابقه اقدام کنند.

مرحله توزیع کتاب فیزیکی در تهران و استان ها از ۹ تیر ماه می باشد.

آزمون مسابقه بصورت مجازی و صرفا از طریق سامانه ستاد به نشانی mehr.namaz.ir برگزار خواهد شد. سامانه به مدت دو ماه وفق مهلت تعیین شده برای شرکت در آزمون فعال خواهد بود.

توجه: با عنایت به ملاحظات برخی از دستگاه ها، سازمان ها و نهادها در عدم امکان استفاده از سامانه های برخط، در صورت درخواست رسمی دستگاه، امکان ارائه سؤالات مسابقه پس از اعلام نتایج رسمی برگزیدگان از سوی ستاد اقامه نماز، وجود دارد.

نتایج مسابقه در تاریخ ۲۱ مهر ماه مصادف با ولادت با سعادت امام حسن عسکری (علیه السلام) از طریق پایگاه اطلاع رسانی ستاد اقامه نماز به نشانی namaz.ir اعلام خواهد شد.

به ۱۱۴ نفر از برگزیدگان کارت هدیه ۴/۰۰۰/۰۰۰ ریالی از سوی ستاد اقامه نماز (اعتبارات فرهنگی) تقدیم خواهد شد.

توسعه فرایند تجلیل از برگزیدگان هر یک از دستگاه ها براساس اعتبارات مصوب فرهنگی همان دستگاه ها، مورد تاکید و انتظار بوده و در این بخش ستاد آمادگی دارد، نسبت به ارائه آمار و اطلاعات شرکت کنندگان هر یک دستگاه جهت تجلیل و تقدیر مستقل دستگاهی، براساس درخواست کتبی واصله، اقدام کند.

#مسابقه بزرگ کتابخوانی نماز #نسخه الکترونیکی کتاب #منبع مطالعاتی مسابقه کتاب #اطلاع رسانی و بسترسازی برگزاری شایسته مسابقه در بین کارکنان #صدور گواهی شرکت در مسابقه کتابخوانی برای برگزیدگان
می پسندم (۰) نمی پسندم (۰)

ارسال نظر برای «مسابقه بزرگ کتابخوانی نماز ویژه کارکنان دستگاه های اجرایی»