بهار کتابخوانی در کتابخانه های سراسر کشور


بهار کتابخوانی در کتابخانه های سراسر کشور

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۷

بخشی از برنامه‌ کتابخانه‌های عمومی در هفته سوم اردیبهشت از سوی روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برای استفاده اعضاء و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی اعلام شد.  

به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، در هفته سوم اردیبهشت، نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی پذیرای اعضای کتابخانه‌ها و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی است.

کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور در این هفته با برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی همچون: نشست‌های حافظ، مثنوی معنوی و شاهنامه‌خوانی؛ کلاس‌های آموزش روخوانی، تجوید و تفسیر قرآن مجید؛ کارگاه‌های آموزشی نقاشی، داستان‌نویسی، خلاصه‌نویسی، قصه‌گویی، اُریگامی، کاردستی و تهیه روزنامه‌دیواری؛ نشست‌های کتاب‌خوان کتابخانه‌ای و مدرسه‌ای، کانون ادبی؛ برپایی نمایشگاه‌های موضوعی کتاب در کتابخانه‌ها و بازدید کودکان مهدهای کودک و دانش‌آموزان مدارس شهرهای مختلف از کتابخانه‌ها و آشنایی با با فعالیت‌ها و بخش‌های مختلف آن و ده‌ها برنامه دیگر پذیرای اعضای کتابخانه‌ها و تمامی علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی هستند. در ادامه بخشی از برنامه کتابخانه های عمومی سراسر کشور را می خوانید.


مطالب مرتبط