برگزیدگان مسابقه کتابخوانی ابر فیاض


برگزیدگان مسابقه کتابخوانی ابر فیاض

تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۷/۱۱

تعداد بازدید: ۷۵۱

ثبت کننده: ترنم یار مهربان خاوران

دکتر سمیه اسمعیلی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در گفتگو با خبرنگار ایثار واحد قزوین گفت: برگزیدگان مسابقه کتابخوانی «ابر فیاض» به قید قرعه کشی در استان قزوین مشخص شدند.

وی افزود: حجت نجار مهریزی از یزد، سعیدآبیاریان از یاسوج، محمد مرحم از تهران، مرضیه شعبانی از طارم، هادی بهروزی از خراسان رضوی، طوبی کریمی وردنجانی از شهرکرد، سید مجتبی طباطبائی از یزد، مجتبی رضایی از لرستان، زهرا بهری از هفتکل خوزستان و منصور جهانبخشی از کرمانشاه از برگزیدگان این مسابقه هستند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: سوالات این مسابقه از کتاب «ابر فیاض»، مجموعه خاطرات معنوی سید آزادگان، شهید حجت الاسلام والمسلمین سید علی اکبر ابوترابی فرد با هدف آشنایی سیره و منش این شهید بزرگوار، مطالعه خاطرات معنوی شهید ابوترابی فرد و نهادینه کردن فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در جامعه طراحی شده بود که به برگزیدگان، جوایزی ارزنده اهدا خواهد شد.

این مقام مسئول گفت: این مسابقه به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین و با مشارکت اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین برگزار شده بود که از زحمات مسئولان این اداره کل که همیشه بنیاد را در برگزاری مسابقه های مختلف همراهی می کنند، قدردانی می کنیم.

#مسابقه کتابخوانی ابر فیاض #بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین #قرعه‌کشی #خاطرات معنوی #شهید #فرهنگ مطالعه #جامعه #استان قزوین #اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان قزوین #مسابقه کتابخوانی آنلاین
می پسندم (۱) نمی پسندم (۰)

ارسال نظر برای «برگزیدگان مسابقه کتابخوانی ابر فیاض»