مسابقه کتابخوانی نهج‌البلاغه در خارگ برگزار شد


مسابقه کتابخوانی نهج‌البلاغه در خارگ برگزار شد

تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۶/۱۷

تعداد بازدید: ۳۳

ثبت کننده:

بوشهر- رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر خارگ گفت: مسابقه کتابخوانی نهج البلاغه با با حضور ۳۰۰ شرکت کننده در جزیره خارگ برگزار شد.

سمیه گیوی در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: نیاز ما به نهج البلاغه به ویژه در مدیریت، حکومت و کشورداری از هر زمان دیگری بیشتر است و ترویج این اصل باید در نسل جوان گسترش یابد.

وی افزود: در حال حاضر بیش از هر چیز فرهنگ نهج البلاغه باید در جامعه پیاده سازی شود و به نهج البلاغه توجه ویژه شود. برای درک، نشر و ترویج فرهنگ نهج البلاغه به همکاری و همراهی همه مسئولان و دست اندرکاران است.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر خارگ تصریح کرد: یک مسابقه کتابخوانی نهج البلاغه با محوریت شهرداری و کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر، کانون فرهنگی مسجد امیرالمومنین (ع) و هفته دولت با حضور ۳۰۰ شرکت کننده در جزیره خارگ برگزار شد.

گیوی خاطر نشان کرد: در این مسابقه ۱۰۶ نفر موفق شدند به سوالات پاسخ صحیح دهند که به ۱۴ نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی اهدا شد.

#مسابقه کتابخوانی نهج‌البلاغه #خارگ #شورای شهر خارگ #کمیسیون فرهنگی و اجتماعی #جزیره خارگ #نهج‌البلاغه #کشورداری #جامعه #کانون فرهنگی مسجد امیرالمومنین (ع) #هفته دولت #مسابقه کتابخوانی
می پسندم (۱) نمی پسندم (۰)
جهت دریافت اخبار مسابقات کتابخوانی یارکتاب را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

ارسال نظر برای «مسابقه کتابخوانی نهج‌البلاغه در خارگ برگزار شد»