مسابقه کتابخوانی نماز، عبادت احرار در استان فارس


مسابقه کتابخوانی نماز، عبادت احرار در استان فارس

تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۵/۲۶

تعداد بازدید: ۷۷

ثبت کننده:

حجت الاسلام علی سقاچی، قائم مقام ستاد اقامه نماز فارس در گفت وگو با ایکنا از فارس، از برگزاری مسابقه کتابخوانی «نماز، عبادت احرار» همزمان با سراسر کشور در این استان خبر داد و گفت: این مسابقه از کتاب «نماز در سیره و سخن امام حسین(ع)» تألیف سیدجواد بهشتی در ایام محرم و صفر برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه این مسابقه ویژه افراد بالای ۱۵ سال برگزار می شود، مهلت ثبت نام در این رویداد را بازه زمانی ۸ مرداد تا ۵ مهرماه سال جاری اعلام کرد.

سقاچی اظهار کرد: قرعه کشی و اعلام نتایج این مسابقه در تاریخ ۲۲ مهرماه سال جاری مصادف با سالروز ولادت پیامبر اکرم(ص) و رئیس مکتب جعفری، امام صادق(ع) برگزار خواهد شد.

قائم مقام ستاد اقامه نماز فارس با بیان اینکه در این مسابقه ۱۲۸ کارت هدیه ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریالی به قید قرعه به برگزیدگان اهدا خواهد شد، گفت: ثبت نام در این مسابقه از طریق سامانه mehr.namaz.ir انجام می گیرد.

وی در پایان تصریح کرد: علاقه مندان جهت دریافت کتاب با تخفیف ۵۰ درصد می توانند به ستاد اقامه نماز فارس واقع در شیراز، خیابان خیام، انتهای کوچه ۶ مراجعه کنند.

#ستاد اقامه نماز فارس #مسابقه کتابخوانی #امام حسین(ع) #محرم #صفر #پیامبر اکرم(ص) #سامانه #مسابقه کتابخوانی آنلاین #استان فارس #شیراز #ولادت #کتاب #مطالعه
می پسندم (۱) نمی پسندم (۰)
جهت دریافت اخبار مسابقات کتابخوانی یارکتاب را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

ارسال نظر برای «مسابقه کتابخوانی نماز، عبادت احرار در استان فارس»