مسابقه کتابخوانی با خوانش کتاب ماه دلدادگی


مسابقه کتابخوانی با خوانش کتاب ماه دلدادگی

تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۵/۱۳

تعداد بازدید: ۳۱۰

ثبت کننده: فاطمه

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، علاقمندان به شرکت در این مسابقه می توانند از تاریخ ۱۵ الی ۳۱ مرداد سال جاری به سامانه مسابقات الکترونیکی کتابخوانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور به آدرس سامانه مراجعه کنند.

«ماه دلدادگی» عنوان کتابی است که به بررسی مختصری از واقعه عاشورا و شخصیت های تأثیرگذار این حماسه بزرگ پرداخته است. این اثر ارزشمند توسط «فاطمه شیردل» به نگارش درآمده است.

محرم؛ خوان معرفت، دو الگوی معرفت، زینب (س) عارف به حق امام، عباس نمونه اطاعت و وفا، ادب عباس، کربلا؛ کانون ادب، حقیقت کربلا، من حسینم، صراط؛ حرکت در مسیر امامت، محرم؛ فرصت حرکت بر اساس الگو، محرم؛ فرصت بصیرت افزایی، امام حسین علیه السلام و مهدی موعود، عاشورا در نگاه بزرگان و… از جمله عناوین بیان شده در کتاب «ماه دلدادگی» است.

همچنین در قسمتی از این اثر، بخشی از سخنان گهربار مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) درباره کربلا بیان شده است که فرموده اند: "امام حسین (ع) از لحاظ عملی، درس بزرگی به همه تاریخ اسلام داد و درحقیقت، اسلام را، هم در زمان خودش و هم در هر زمان دیگری بیمه کرد. هر جا فسادی از آن قبیل باشد، امام حسین (ع) در آنجا زنده است: با شیوه و عمل خود دارد می گوید که شما باید چه کار کنید، تکلیف این است؛ لذا باید یاد امام حسین (ع) و یاد کربلا زنده باشد، چون یاد کربلا این درس عملی را جلوی چشم می گذارد. "

#روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی #مسابقه کتابخوانی #سامانه مسابقات الکترونیکی کتابخوانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور #عاشورا #حماسه بزرگ #تاسوعا #فاطمه شیردل #زینب (س) #محرم #کربلا #کانون ادب # #امام حسین علیه السلام #مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)اسلام #بیمه
می پسندم (۱) نمی پسندم (۰)

ارسال نظر برای «مسابقه کتابخوانی با خوانش کتاب ماه دلدادگی»