مسابقه ملی کتاب ۳ دقیقه‌ای در دانشگاه صنعتی امیرکبیر


مسابقه ملی کتاب ۳ دقیقه‌ای در دانشگاه صنعتی امیرکبیر

تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۳/۲۱

تعداد بازدید: ۹۹۶

ثبت کننده: ترنم یار مهربان خاوران

دومین دوره مسابقات ملی کتاب سه دقیقه ای به همت سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی در سطح کشور در حال برگزاری است و معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی امیرکبیر برای نخستین بار این مسابقه را در سطح دانشگاهی برگزار کرد.

به گزارش ایسنا، دکتر مهدی ورسه ای، رئیس جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر با اعلام این خبر گفت: مسابقات ملی کتاب سه دقیقه ای بستری جهت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی است و در آن هر دانشجوی شرکت کننده با انتخاب کتابی گزین و ارائه جذاب محتوای آن ضمن معرفی کتاب، سعی می­ کند مخاطبین را علاقمند به خواندن آن کتاب نماید.

دکتر ورسه ای در خصوص مراحل برگزاری این مسابقه خاطرنشان کرد: در این مسابقات شرکت کنندگانی از دانشگاه های امیرکبیر، تهران، خواجه نصیر و تربیت مدرس شرکت داشتند و به ارائه کتاب های خود در موضوعات مختلف پرداختند که نهایتاً خانم فاطمه صادقی، دانشجوی مقطع دکتری مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر با معرفی کتاب «سلاخ خانه شماره پنج» به مقام اول، خانم محیا همتی دانشجوی مقطع دکتری مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر با معرفی کتاب «اثرگذاری بر تقاضای مشتری، یک رویکرد مدیریت عملیات» حائز رتبه دوم و آقای امیرحسین شهبازبگیان دانشجوی کارشناسی مهندسی دریا دانشگاه صنعتی امیرکبیر، با معرفی کتاب «هوش مصنوعی» به مقام سوم دست یافتند و لوح تقدیر و جوایز نقدی خود را از هیئت داوران دریافت نمودند.

عضو هیئت داوران مسابقات ملی کتاب سه دقیقه ای ضمن تقدیر از حضور مهندس سیدی، کارشناس رسانه و نویسندگی و مدیر کل فرهنگی اسبق دانشگاه امیرکبیر به عنوان داور این مسابقات و حضور دکتر علی اکبرزاده، رئیس سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی در این برنامه، تأکید کرد: در پایان این رویداد، نفرات اول و دوم، مجوز حضور در مرحله نیمه نهایی دومین دوره مسابقات ملی کتاب سه دقیقه ای را به عنوان نمایندگان دانشگاه صنعتی امیرکبیر دریافت نمودند.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر، مراحل نیمه نهایی و نهایی مسابقات ملی کتاب سه دقیقه ای در ماه های آتی برگزار خواهد شد. علاقمندان جهت ثبت نام و شرکت در دور جدید این مسابقات(سومین دوره) که در سال تحصیلی جدید برگزار می شود، می توانند اطلاعیه های لازم را با مراجعه به کانال سازمان دانشجویان امیرکبیر به آدرس @jd_aut دنبال کنند.

#دومین دوره مسابقات ملی کتاب سه دقیقه‌ای #سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی #جهاد دانشگاهی امیرکبیر #ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی #مسابقه ملی کتاب ۳ دقیقه‌ای #هوش مصنوعی #سلاخ خانه شماره پنج #اثرگذاری بر تقاضای مشتری #یک رویکرد مدیریت عملیات #
می پسندم (۱) نمی پسندم (۰)

ارسال نظر برای «مسابقه ملی کتاب ۳ دقیقه‌ای در دانشگاه صنعتی امیرکبیر»