مسابقه کتابخوانی شیر شبهای شلمچه


مسابقه کتابخوانی شیر شبهای شلمچه

تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۳/۰۴

تعداد بازدید: ۲۱۶

ثبت کننده: ترنم یار مهربان خاوران

به گزارش نوید شاهد اصفهان، اداره هنری اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امورایثارگران استان اصفهان به مناسبت چهلمین سالروز گرامیداشت فتح خرمشهر، مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب «شیر شبهای شلمچه» را به صورت ملی برگزار می کند.

شیر شبهای شلمچه عنوان کتابی است که به روایت زندگی «سردار شهید محمدعلی شاهمرادی» می پردازد. فرمانده ای شجاع که ترس ازمقابلش می گریخت و به سنگرهای سیاه دشمن پناه میبرد. سرداری که چشم امیدبسیجیان بود و حضورش در خط مقدم جبهه نوید فتح و پیروزی بود. مردی بهنام شاهمراد.

شاهمراد در عملیات فتح المبین و بیت المقدس به عنوان فرمانده گردان در صحنه پیکار حضور یافت و پس از تشکیل تیپ قمر بنی هاشم(ع) مسئولیت طرح و عملیات این تیپ را بر عهده گرفت و با همین سمت در عملیات های والفجر 4، خیبر، بدر، والفجر 8 نیز شرکت نمود. سرانجام به قائم مقامی لشگر قمر بنی هاشم(ع) منصوب گشته و با همین مسئولیت طی عملیات کربلای 5 شربت شهادت نوشید.

علاقه مندان جهت شرکت در مسابقه ودانلود فایل کتاب به سایت نوید شاه اصفهان به نشانی www.isfahan.navideshahed.com مراجعه نمایند .

مهلت شرکت در مسابقه : 3 الی 20 خرداد 1401

#مسابقه کتابخوانی «شیر شبهای شلمچه» #سردار شهید محمدعلی شاهمرادی #مسابقه کتابخوانی «شیر شبهای شلمچه» به مناسبت سوم خرداد #چهلمین سالروز فتح خرمشهر #مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب شیر شبهای شلمچه #مسابقه کتابخوانی آنلاین
می پسندم (۰) نمی پسندم (۰)
جهت دریافت اخبار مسابقات کتابخوانی یارکتاب را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

ارسال نظر برای «مسابقه کتابخوانی شیر شبهای شلمچه»