برگزاری مسابقه کتابخوانی مادرانه


برگزاری مسابقه کتابخوانی مادرانه

تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۱/۰۴

تعداد بازدید: ۷۱۶

ثبت کننده: ترنم یار مهربان خاوران

«علی اکبر روحی گل خطمی»، در گفت و گو با خبرنگار گروه مسجد و کانون های مساجد خبرگزاری شبستان از برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی«مادرانه» خبر داد و گفت:این مسابقه کتابخوانی از کتاب مادرانه «تاملی در مقام مادری و اهمیت فرزند آوری» نوشته حجت الاسلام نظافت برگزار می شود.

مدیر کانون و موسسه فرهنگی شهید روحی بیان کرد: این مسابقه به همت کانون و موسسه فرهنگی هنری شهید روحی و با مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد مقدس و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و تعدادی از دستگاه های فرهنگی استان با اهدای جوایز ارزنده از قبیل 250میلیون ریال جایزه بن کارت خرید و هدایای فرهنگی صورت می پذیرد.

وی با اشاره به نحوه شرکت در این مسابقه کتابخوانی گفت: علاقه مندان به شرکت در مسابقه می توانند پس از ثبت نام با استفاده از کدملی به عنوان نام کاربری و رمز عبور در سامانه اقدام به ورود نمایند و در صفحه ابتدائی پروفایل خود اطلاعات مسابقه را مشاهده و در آن شرکت نمایند.

وی ادامه داد:علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه تا 27 فروردین 1401 سالروز ولادت امام حسن مجتبی(ع) مهلت دارند و برای خرید کتاب این مسابقه که از تخفیف 35درصدی برخوردار است، عدد یک را به سامانه 30002138 ارسال کنند.

- لینک ثبت نام در سامانه

http://www.m-ketab.ir/account/register

- لینک ورود به سامانه

http://www.m-ketab.ir

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت مرکز مجازی مسابقات کتابخوانی به آدرس www.m-ketab.ir مراجعه و یا با شماره تلفن ۰۹۱۵۰۷۵۱۸۴۸ در ساعات 18 الی 20 تماس حاصل نمایند.

#m-ketab.ir #مرکز مجازی مسابقات کتابخوانی #مسابقات کتابخوانی موسسه فرهنگی شهید روحی #مسابقه کتابخوانی از کتاب مادرانه #مسابقه کتابخوانی تاملی در مقام مادری و اهمیت فرزند آوری #مسابقه کتابخوانی براساس اثر حجت الاسلام نظافت #علی اکبر روحی گل خطمی
می پسندم (۰) نمی پسندم (۰)

ارسال نظر برای «برگزاری مسابقه کتابخوانی مادرانه»