مسابقه کتابخوانی ایران سربلند، ایران قوی ویژه سوادآموزان


مسابقه کتابخوانی ایران سربلند، ایران قوی ویژه سوادآموزان

تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۲۵

تعداد بازدید: ۱۱۸۴

ثبت کننده: ترنم یار مهربان خاوران

شیوه نامه مسابقه کتابخوانی با موضوع «ایران سربلند، ایران قوی» ویژه سوادآموزان دوره انتقال را برای اجرا در دهه فجر به ادارات کل آموزش و پرورش استان ها، ابلاغ کرد و استان قم نیز همچون گذشته پیشگام حضور سود آموزان دوره انتقال در این مسابقات خواهد بود.

کتاب «ایران سربلند، ایران قوی» با هدف تقویت و ترویج فرهنگ حمایت از تولید ملی و تحقق منویات مقام معظم رهبری به مناسبت شعار سال، از سوی مدیریت پژوهش و تولید محتوای آموزشی سازمان نهضت سوادآموزی و با مشارکت کارگروه تألیف معاونت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان قم و همکاری استان های چهارمحال و بختیاری و گلستان جهت استفاده فراگیران در برنامه های سوادآموزی تهیه و تدوین شده است.

حجت الاسلام قاسمی نیا ادامه داد: معاونت سوادآموزی به عنوان یک سازمان فرهنگی در رسالت و سیاست های خود با هدف توسعه و تقویت فرهنگ عمومی جامعه، ارتقای سطح آگاهی برای مشارکت و نقش آفرینی در فعالیت های اجتماعی در کنار آموزش سواد به مخاطبان خود، برنامه های مختلف آموزشی و فرهنگی متنوعی متناسب با نیازهای روز کشور اجرا می کند.

وی گفت: در همین راستا این سازمان با توجه به شعار مقام معظم رهبری در سال ۱۴۰۰ با تاکید بر " تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" معتقد است آحاد جامعه در قبال این شعار مسئول هستند. به همین دلیل فرهنگ سازی از طریق آموزش می تواند بستر لازم برای محوریت قرار دادن تولید و رفع موانع رونق تولید را فراهم کند. سازمان نهضت سواد آموزی نیز در نظر دارد همانند سال های گذشته در دهه مبارک فجر، مسابقه کتابخوانی با عنوان ایران "سربلند، ایران قوی"، ویژه سوادآموزان دوره انتقال را طبق مفاد این شیوه نامه در سراسر کشور برگزار کند.

این فعال عرصه تعلیم و تربیت به بخش های این کتاب اشاره کرد و افزود: این کتاب در سه بخش «تولید»، «حمایت از تولید» و «از بین بردن مانع ها» مطالب ارزشمند را در اختیار مسابقه دهنده ها قرار می دهد. برنامه ریزی های لازم و توجیهی برای عوامل برگزاری مسابقات کتابخوانی، آغاز شده و محتوای مورد نظر برای شرکت کنندگان در دسترس آن ها قرار گرفت، این مسابقات در یکی از روزهای دهه فجر برگزار شده و حداکثر تا ۲۰ اسفند، تمامی مراحل آن انجام خواهد شد و با تقدیر از برندگان به پایان می رسد.

علاقه مندان جهت اطلاع از شیوه نامه مسابقه اینجا کلیک کنید.

#مسابقه کتابخوانی ایران سربلند ایران قوی #مسابقه کتابخوانی براساس کتاب کتاب ایران سربلند ایران قوی #مسابقات کتابخوانی ادارات کل آموزش و پرورش
می پسندم (۰) نمی پسندم (۰)

ارسال نظر برای «مسابقه کتابخوانی ایران سربلند، ایران قوی ویژه سوادآموزان»