پویش ملی مسابقه کتابخوانی مکتب سلیمانی تا ۱۱ بهمن تمدید شد


پویش ملی مسابقه کتابخوانی مکتب سلیمانی تا ۱۱ بهمن تمدید شد

تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۰۲

تعداد بازدید: ۷۷۰

ثبت کننده: ترنم یار مهربان خاوران

به گزارش یارکتاب، روابط عمومی نهاد نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز چهارشنبه در مطلب ارسالی از قول حجت الاسلام سید محمد متولی، افزود: سخن رهبر معظم انقلاب که فرمودند سردار شهید عزیز را با چشم یک مکتب، یک راه، یک مدرسه درس آموز نگاه کنیم، ما را به این پرسش رساند که چگونه می توان مکتب سلیمانی را به آحاد مختلف مردم شناساند و آن را تبیین کرد؟

دبیر پویش ملی مسابقه کتابخوانی مکتب سلیمانی، ادامه داد: به همین دلیل آثار به چاپ رسیده درباره از این شهید بزرگوار را بررسی کردیم و ۶ اثر را، در سه رده سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان، انتخاب و پویش ملی مسابقه کتابخوانی مکتب سلیمانی را راه اندازی کردیم.

مسئول پایگاه بسیج نهاد نماینده ولی فقیه در استان گفت: در رده سنی کودکان، کتاب های مکتب سلیمانی و من یک حاج قاسمم، در رده سنی نوجوانان، کتاب های از چیزی نمی ترسیدم و عمو قاسم، و در رده سنی بزرگسالان، کتاب های ذوالفقار و سلیمانی عزیز معرفی شده اند که مخاطبان با توجه به رده سنی در هر بخش مخیر به انتخاب یکی از ۲ عنوان کتاب برای شرکت در مسابقه کتابخوانی هستند.

متولی بیان کرد: این پویش، از ۲۴ آبان ماه همزمان با هفته کتابخوانی آغاز شده است و در نظر داشتیم اختتامیه آن را در سالروز شهادت سردار سلیمانی برگزار کنیم که بدلیل استقبال قابل توجه مردم عزیز و شرکت بیش از ۱۰۰۰ نفر تاکنون در این پویش بر آن شدیم تا این پویش ملی را تا دهه مبارک فجر سال جاری تمدید نماییم. وی در رابطه با زمان و نحوه آزمون گفت: آزمون رده سنی بزرگسالان و نوجوانان به صورت آنلاین، و به ترتیب در تاریخ های ۱۰ و ۱۱ بهمن ماه و از طریق آدرس emamat-jomeh.ir/mosabeghe برگزار خواهد شد. دبیر پویش ملی مسابقه کتابخوانی مکتب سلیمانی خاطر نشان کرد: جوایز این پویش در بخش بزرگسالان و نوجوانان، برای نفر اول تا سوم به ترتیب ۵ میلیون و ۴ میلیون و ۳ میلیون تومان خواهد بود و در بخش کودکان با توجه به مسائل روانشناختی این گروه سنی، بین تمامی شرکت کنندگان قرعه کشی انجام خواهد شد و به ۱۰ نفر مبلغ ۵۰۰ هزار تومان اهدا می شود.

قاسم سلیمانی متولد ۲۰ اسفند ۱۳۳۵ دومین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود که در ۱۳ دی ۱۳۹۸، هنگام خروج از فرودگاه بین المللی بغداد در طی عملیات آذرخش کبود به دستور دونالد ترامپ، رئیس جمهور وقت ایالات متحده، مورد حمله موشک پهپاد نظامی ارتش ایالات متحده قرار گرفت و شهید شد.

#پویش ملی مسابقه کتابخوانی #مسابقات کتابخوانی شیراز و استان فارس #کتاب‌های مکتب سلیمانی #emamat-jomeh.ir/mosabeghe #پویش ملی مسابقه کتابخوانی مکتب سلیمانی #
می پسندم (۰) نمی پسندم (۰)

ارسال نظر برای «پویش ملی مسابقه کتابخوانی مکتب سلیمانی تا ۱۱ بهمن تمدید شد»