مسابقه کتابخوانی چلچراغ نماز و خانواده


مسابقه کتابخوانی چلچراغ نماز و خانواده

تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۰۱

تعداد بازدید: ۶۳۳

ثبت کننده: ترنم یار مهربان خاوران

کتاب «چلچراغ نماز و خانواده» نام کتابی است که توسط انتشارات ستاد اقامه نماز و به قلم حجت الاسلام سید جواد بهشتی به رشته تحریر در آمده است.

ستاد اقامه نماز به منظور افزایش سرانه مطالعه در جامعه مسابقه بزرگ کتابخوانی نماز کتاب "چلچراغ نماز و خانواده" را برگزار می کند.

همانطور که از نام کتاب بر می آید این کتاب نگاهی ویژه به خانواده به عنوان یک جامعه کوچک، اما بسیار تاثیرگزار در امر نماز دارد. پایه و اساس شکل گیری انسان در مراحل اولیه زندگی در خانواده صورت می پذیرد و سپس بر مبنای همان آموزه ها از جامعه و پیرامون خود شخصیت پذیر خواهد شد.

در این کتاب سعی شده است تا با استناد آیات قرآنی که به جزئی ترین مسائل انسان توجه و اشاره شده، از لحظه همسر گزینی و به وجود آمدن فرزند در رحم مادر و تولد و رشد انسان، راهنمای خانواده بوده و روشن ترین راه برای رسیدن به سعادت واقعی و ابدی را در پیش پای آن نهد.

نگارنده در این کتاب سعی نموده تا با آیات روشن قرآنی و همچنین منابع معتبر و احادیث ائمه معصومین (ع)، نظام خانواده مومن را تعریف و هدایتگر افراد این جامعه هرچند به ظاهر کوچک اما تاثیر گذار باشد.

این مسابقه از ۱۵ آذر تا ۱۲ بهمن سال جاری به صورت سراسری در کلیه استان های کشور برگزار خواهد شد.گروه سنی ۱۵ سال و بالاتر می توانند در این مسابقه شرکت نمایند.

علاقه مندان می توانند در دو قالب شرکت کننده آزاد یا کارکنان دستگاه های اجرایی در این رویداد فرهنگی به صورت مجازی شرکت نمایند. بدین منظور سامانه جامع برنامه های فرهنگی و آموزشی ستاد (محراب) به نشانی mehr.Namaz.ir در مدت تعیین شده برای شرکت کنندگان فعال خواهد بود.

شرکت کنندگان می توانند کتاب مسابقه را به روش های زیر دریافت نمایند:

۱) نسخه فیزیکی کتاب با ۵۰% تخفیف به قیمت ۱۲۰/۰۰۰ ریال از طریق فروشگاه اینترنتی ستاد به نشانی namazstore.ir و یا ستادهای اقامه نماز استان های سراسر کشور

۲) نسخه الکترونیکی کتاب با ۸۰% تخفیف به قیمت ۵۰/۰۰۰ ریال ، قابل تهیه فقط از فروشگاه اینترنتی ستاد اقامه نماز به نشانی ketab.namaz.ir

۳) همچنین علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و تهیه کتاب مسابقه می توانند عدد ۸ را به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۱۷ ارسال نمایند.

گفتنی است نتایج مسابقه در تاریخ ۲۶ بهمن مصادف با میلاد با سعادت امام علی (علیه السلام ) از طریق پایگاه اطلاع رسانی ستاد اقامه نماز به نشانی namaz.ir و درگاه های دستگاه های اجرایی مشارکت کننده اعلام خواهد شد. از میان شرکت کنندگانی که به تمامی گزینه های مسابقه پاسخ صحیح داده اند به قید قرعه به ۱۱۰ نفر کارت هدیه ۲/۵۰۰/۰۰۰ ریال از سوی ستاد اقامه نماز تقدیم خواهد شد.

#چلچراغ نماز و خانواده #مسابقه کتابخوانی براساس کتاب چلچراغ نماز و خانواده #حجت الاسلام سید جواد بهشتی #
می پسندم (۰) نمی پسندم (۰)

ارسال نظر برای «مسابقه کتابخوانی چلچراغ نماز و خانواده»