500 اثر به جشنواره «مروجان کتاب‌خوانی» رسید


500 اثر به جشنواره «مروجان کتاب‌خوانی» رسید

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۶

به گزارش‌ایسنا، محسن حاجی‌زین‌العابدینی دبیر سومین جشنواره تقدیر از مروجان کتاب‌خوانی گفت:استقبال از سومین جشنواره مروجان کتاب‌خوانی خیلی خوب بوده است و بیش از پانصد و پنجاه طرح و ایده‌ خلاق در حوزه‌ کتاب‌خوانی و ترویج کتاب از گروه‌های متعدد در ترویج کتاب‌خوانی به جشنواره رسیده است. 

او تصریح کرد: ۱۵ طرح و ایده‌ از افراد فعال در حوزه ترویج کتاب‌خوانی، از سوی معلمان مدرسه و استادان دانشگاه نیز  ۴۱ طرح به دبیرخانه رسیده است. بیش‌ترین استقبال از این جشنواره از سوی کتاب‌دارها بوده است و یک صد و سی و یک طرح از  کتاب‌دارها دست ما رسیده است. ۲۵ طرح هم از کتاب‌فروشی‌ها به دبیرخانه ارسال شده است. از سویی مهدکودک‌ها نیز حضور خوبی در این رقابت داشتند و ۳۳ طرح به دبیرخانه ارسال کردند. 

 او افزود: واحدهای صنفی، بخش خصوصی و مراکز خدمات عمومی  هم  ۵۴طرح به دبیرخانه ارسال کردند و همچنین مروجان الکترونیکی و دنیای مجازی هم ۱۷ طرح و ایده در حوزه‌ کتاب‌خوانی به دبیرخانه فرستادند. همچنین گروه‌ها و نهادهای غیردولتی، گروه‌ها و افراد فارسی‌زبان در خارج از کشور ،گروه‌ها و افراد خارجی فعال مروج کتاب در ایران، کشورهای فارسی ‌زبان یا دارای جمعیت‌های بزرگ فارسی ‌زبان (افغانستان، تاجیکستان، هندوستان و ...)، هم با ارسال یک تا چند طرح نیز از دیگر گروه‌های شرکت کننده در  ترویج کتاب‌خوانی هستند. 

 وی متذکر شد: امامان جمعه و جماعت نیز با ۱۰۰ طرح در این جشنواره شرکت کرده‌اند. 

منبع خبر

می پسندم (۰) نمی پسندم (۰)

ارسال نظر برای «500 اثر به جشنواره «مروجان کتاب‌خوانی» رسید»