مسابقه کتابخوانی هیچ کس به من نگفت(پیشوای آسمانی بخش نوجوانان)


بر اساس آنچه که از قرآن کریم و روایات ما بر می آید، جریان خلقت بشر، به سمت تحقق حاکمیت الهی و حکومت صالحین در زمین پیش می رود. بشریت برای دستیابی به حیات واقعی، کمال حقیقی و پایان سعادتمندانه در این دنیا، به زندگی بر محوریت پیروی از انسان کامل نیازمند است و این امر در نهایت، با تحقق حکومت امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) صورت می گیرد؛ چنانچه به ما رسیده است که هر کس بمیرد و امام زمان خود را نشناسد (و البته از او پیروی نکند)، به مرگ جاهلیت مرده است.

به علاوه سنت الهی بر این تعلق گرفته است که بشریت باید با اراده خود، خواهان و زمینه ساز ظهور آن پیشوای آسمانی بوده و تحقق آن حکومت الهی و مدینه فاضله جز با خواست بشر برای تن دادن به پیروی از آن منجی و موعود امم، صورت نخواهد پذیرفت.

امید است که این طرح کتابخوانی، قدمی در ترویج فرهنگ مهدویت، تبیین سبک زندگی منتظرانه و در جهت یاری و زمینه‌سازی فرج قائم آل محمد (عجل الله تعالی فرجه الشریف)، باشد.مسابقه ویژه افراد 15 سال و کمتر میباشد.


جهت مشاهده معرفی کتاب و دانلود کتاب صوتی منبع مسابقه اینجا کلیک کنید.

توجه: هر کاربر با توجه به رده سنی خود، فقط در یکی از دو بخش مسابقه کتابخوانی پیشوای آسمانی می تواند شرکت کند، در صورت مشاهده، تخلف محسوب شده و در قرعه کشی شرکت داده نخواهد شد.جایزه نفیس فرهنگی
تاریخ شروع: ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ ساعت ۰۰:۰۰
مهلت شرکت: ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ ساعت ۲۲:۳۰
تعداد برنده‌ها: ۲۰
نتیجه ارزیابی: ۳.۷۰۲۶
برای مشاهده و دانلود منبع اینجا کلیک کنید

برگزارکنندگان


حامیان


برای شرکت در مسابقه وارد حساب کاربری خود شوید و یا اگر عضو نیستید ، ثبت نام کنید.


#مسابقه کتابخوانی هیچ کس به من نگفت #مسابقه کتابخوانی پیشوای آسمانی #مسابقه کتابخوانی #مسابقه کتابخوانی پیشوای آسمانی براساس کتاب هیچ کس به من نگفت #مسابقه کتابخوانی با موضوع مهدویت #مسابقه کتابخوانی با موضوع امام زمان شناسی #کتاب صوتی

نظرات کاربران

،،،، جایزه | ۱۹:۱۴:۲۶ ۱۴۰۱/۰۱/۰۱
سلام. در صورت امکان، جوایز بیشتر شود.
دانلود نسخه pdf منبع مسابقه پیشوای آسمانی | ۲۰:۴۱:۱۵ ۱۴۰۰/۱۲/۲۷
سلام، خدمت همه دوستان گرامی، جهت دانلود فایل های pdf کتاب ها، کافیه توی اینترنت یه جستجو کوچولو انجام بدین به این شکل عنوان کتاب+pdf توی اولین لینک می توانید فایلش رو پیدا کنید.(ولی از لحاظ شرعی بودن انتشار pdf کتاب های مذکور اطلاعی ندارم).
پاسخ : مدیر کانون بوی سیب: بنده که قبلا پرسیدم انتشار کلیه کتابهای سایت بازار کتاب قائمیه، با مجوز انتشارات کتابها بوده و بلامانع است.
شرکت کردن نوجوانی ک سیم کارت نداره | ۱۳:۴۸:۳۹ ۱۴۰۰/۱۲/۲۷
اگه بخواهد با سیم کارت والدینش شرکت کند به چ صورت میباشد چون مسابقه رده سنی مشخص شده
پاسخ : سلام، وقت بخیر، متاسفانه در حال حاضر فقط با هر شماره همراه یک نفر می تواند در سامانه عضو شده و در مسابقات شرکت نماید. با تشکر

ارسال نظر برای «مسابقه کتابخوانی هیچ کس به من نگفت(پیشوای آسمانی بخش نوجوانان)»


جدیدترین مسابقات ایجاد کننده:
مسابقه کتابخوانی پیشوای آسمانی

مسابقه کتابخوانی پیشوای آسمانی

جایزه : ۳۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
هزینه شرکت : ۰ ریال

مهلت شرکت تمام شده است.

مسابقه کتابخوانی پیشوای آسمانی

مسابقه کتابخوانی پیشوای آسمانی

جایزه : ۴۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال
هزینه شرکت : ۰ ریال

مهلت شرکت تمام شده است.