مسابقه بزرگ کتابخوانی سفر شهادت


مسابقه بزرگ کتابخوانی سفر شهادت

تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۵/۲۲

تعداد بازدید: ۴۴۹

ثبت کننده:

به گزارش حوزه استان های خبرگزاری تقریب، مسابقه بزرگ کتاب خوانی سفر شهادت که گفتارهایی درباره واقعه عاشورا است به همت موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر، سازمان سراج مرکز هرمزگان، سامانه جامع نوا، اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان و ... برگزار می گردد.

گفتنی است این کتاب مجموعه ای از سخنرانی های امام موسی صدر درباره ی واقعه ی عاشورا و حضرت اباعبدالله الحسین است که در این کتاب گردآوری شده است

سفر شهادت هفتمین کتاب از مجموعه کتاب های در قلمرو اندیشه به قلم امام موسی صدر است.

در بخش یادداشت ناشر در ابتدای کتاب درباره ی محتوا و هدف نگارش کتاب آمده است: «کتاب پیش روی شما حاوی سخنرانی ها و پیام ها و مقالات امام موسی صدر درباره ی واقعه ی عاشوراست. در این گفتارها امام موسی صدر به تبیین هدف امام از این حرکت پرداخته است. نیز به آسیب شناسی سوگواری و هدف از سوگواری‎ ها پرداخته و گفته است که چرا به سوگ می نشینیم.»

۵ کمک هزینه سفر به کربلا و ۱۰ جایزه یک میلیون تومانی به برگزیدگان این مسابقه تقدیم خواهد شد.

تاریخ برگزاری درس گفتار ۲۵ و ۲۶ مردادماه و ۱ و ۲ شهریور ماه ساعت ۲۰ تا ۲۱:۳۰ است و مسابقه ۲۰ تا ۲۸ مهر ماه برگزار می گردد.

روش امتیاز دهی برای این مسابقه به شرح ذیل است:

۲۵ درصد شرکت در جلسات، ۲۵ درصد تشریحی (فهم مساله)، ۵۰ درصد آزمون تستی

برای دریافت کدخرید رایگان کتاب، عضو کانال شوید. https://rubika.ir/safareshahadat

لینک ثبت نام در مسابقه : https://daneh.ir/component/moojla/coursedetail/3692

#مسابقه بزرگ کتابخوانی سفر شهادت #واقعه عاشورا #موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر #سازمان سراج مرکز هرمزگان #اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان #مجموعه کتاب‌های در قلمرو اندیشه
می پسندم (۱) نمی پسندم (۰)

ارسال نظر برای «مسابقه بزرگ کتابخوانی سفر شهادت»