چهارمین مسابقه سراسری کتابخوانی نماز


چهارمین مسابقه سراسری کتابخوانی نماز

تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۵/۲۲

تعداد بازدید: ۴۵۸

ثبت کننده:

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، «حامد صالحی» مدیر روابط عمومی ستاد اقامه نماز، از برگزاری چهارمین مسابقه سراسری کتابخوانی نماز با عنوان «نماز در سیره و سخن امام رضا(ع)» خبر داد و اظهار داشت: این مسابقه در استمرار سلسله مسابقات سراسری کتابخوانی نماز در سیره و سخن ائمه معصومین(سلام الله علیهم اجمعین) و در راستای بهره مندی جامعه فرهنگ دوست و دین مدار ایران اسلامی به ویژه خانواده ها و جوانان از آموزه های ائمه اطهار علیهم السلام، برگزار می شود.

وی افزود: مسابقه سراسری کتابخوانی «نماز در سیره و سخن امام رضا(ع)» همزمان با آغاز دهه فرهنگی ترویج معارف نماز و مسجد بصورت سراسری از ۲۱ مرداد ماه الی ۲۱ مهر ماه در تمامی استان های کشور برگزار خواهد شد و علاقمندان گروه سنی ۱۵ سال و بالاتر می توانند در این مسابقه شرکت کنند.

مدیر روابط عمومی ستاد اقامه نماز منبع مطالعاتی مسابقه را کتاب «نماز در سیره و سخن امام رضا علیه السلام» تألیف حسین قنادی و انتشارات ستاد اقامه نماز معرفی کرد و گفت: از ویژگی های این کتاب می توان به نو و کاربردی بودن محتوا، قلم ساده و روان و دسته بندی موضوعات و محتوا اشاره کرد.

مدیر روابط عمومی ستاد اقامه نماز در خصوص روش های دریافت منبع مطالعاتی مسابقه، گفت: نسخه فیزیکی کتاب با ۵۰% تخفیف به قیمت ۲۰۰/۰۰۰ ریال از طریق سایت ستاد اقامه نماز به نشانی namaz.ir، نمایندگی ها و عاملین فروش در استان ها و خرید قطعی کتاب توسط دستگاههای اجرایی از طریق انتشارات ستاد مرکزی در تهران قابل تهیه می باشد.

وی افزود: نسخه الکترونیکی (ایپاپ)کتاب با ۷۵% تخفیف به قیمت ۱۰۰/۰۰۰ ریال، قابل تهیه فقط از فروشگاه اینترنتی ستاد اقامه نماز به نشانی ketab.namaz.ir می باشد.

صالحی در ادامه سخنان خود از توزیع کتاب فیزیکی در تهران و استان ها از ۱۴ مرداد تا ۱۴ مهر ماه خبر داد و خاطرنشان کرد: تمامی دستگاههای فرهنگی کشور کما فی السابق می توانند این مسابقه را در بین کارکنان و خانواده آنان، خدمات بگیران و مخاطبین خود در حوزه های ستادی، استانی و شهرستانی برگزار کنند.

این مقام مسئول در خصوص شیوه برگزاری آزمون مسابقه گفت: آزمون بصورت مجازی و از طریق سامانه ستاد به نشانی mehr.namaz.ir خواهد بود و سامانه به مدت دو ماه وفق مهلت تعیین شده برای شرکت در آزمون فعال خواهد بود.

صالحی تصریح کرد: نتایج مسابقه در تاریخ دوم آبان مصادف با ولادت با سعادت امام حسن عسکری علیه السلام از طریق پایگاه اطلاع رسانی ستاد اقامه نماز به نشانی namaz.ir اعلام خواهد شد .

وی در پایان گفت: به ۱۱۴ نفر از برگزیدگان کارت هدیه ۳/۰۰۰/۰۰۰ ریالی از سوی ستاد اقامه نماز تقدیم خواهد شد و سهمیه برگزیدگان هر استان به نسبت جمعیت شرکت کنندگان استانی محاسبه و انجام خواهد شد.

#چهارمین مسابقه سراسری کتابخوانی نماز #روابط عمومی ستاد اقامه نماز #نماز در سیره و سخن امام رضا #استان #انتشارات ستاد اقامه نماز #نمایندگی‌ #انتشارات ستاد مرکزی #نسخه الکترونیکی #آزمون #مسابقه کتابخوانی مجازی #توزیع کتاب
می پسندم (۱) نمی پسندم (۰)

ارسال نظر برای «چهارمین مسابقه سراسری کتابخوانی نماز »