برگزیدگان مسابقه کتابخوانی امتداد عاشورا مشخص شدند


برگزیدگان مسابقه کتابخوانی امتداد عاشورا مشخص شدند

تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۷/۰۱

تعداد بازدید: ۲۲

ثبت کننده:

دکتر سمیه اسمعیلی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در گفتگو با خبرنگار ایثار واحد قزوین گفت: برگزیدگان مسابقه کتابخوانی «امتداد عاشورا» به قید قرعه کشی در استان قزوین مشخص شدند.

وی افزود: یوسف کریمی از اردبیل، حسن عارف از گلستان، فاطمه زهرا براری از قائمشهر، ساناز تقوی از آذربایجان غربی، فاطمه رحمانی و مهدی شمس از قزوین، غزاله کامل از البرز، حمیدرضا ملکمحمدی از چهارمحال و بختیاری، سیدعلی مهدوی از خراسان رضوی و مهرداد بهاروند از لرستان از برگزیدگان این مسابقه هستند.

این مقام مسئول ادامه داد: مهدی میزاموسی پیروزی از زنجان، امیرملکیان از قم، سکینه چهکندی میناخو از بیرجند، حسین گلباف از گناباد، ولی اله مطهری از شهرضا، نرگس ذاکرزاده از بهبهان، نجمه بخشنده از تهران، علیرضا جمشیدی از بوشهر، مهدیه دهجی از یزد و زهرا محمدخانی از چادگان از دیگر برگزیدگان مسابقه یاد شده هستند که با اهدای هدایایی تجلیل خواهند شد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: سوالات این مسابقه از کتاب آموزش امربه معروف و نهی ازمنکر با هدف آشنایی با نحوه امربه معروف و نهی ازمنکر کردن، اهمیت رعایت امربه معروف و نهی ازمنکر در جامعه، احیای امربه معروف و نهی ازمنکر در جامعه و نهادینه کردن فرهنگ مطالعه و کتابخوانی طراحی شده بود.

اسمعیلی افزود: در برگزاری این مسابقه دستگاه های اجرایی از جمله بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین، سپاه پاسداران، ستاد امربه معروف و نهی ازمنکر، نهاد کتابخانه های عمومی، حوزه علمیه، فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش استان قزوین مشارکت داشتند که از زحمات مسئولان این دستگاه ها قدردانی می کنم.

#بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین #مسابقه کتابخوانی امتداد عاشورا #اردبیل #زنجان #بیرجند #مسابقه کتابخوانی آنلاین #جامعه #فرهنگ #مطالعه #سپاه پاسداران #ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر #نهاد کتابخانه‌های عمومی #حوزه علمیه #فرهنگ و ارشاد اسلامی #آموزش و پرورش استان قزوین
می پسندم (۱) نمی پسندم (۰)
جهت دریافت اخبار مسابقات کتابخوانی یارکتاب را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

ارسال نظر برای «برگزیدگان مسابقه کتابخوانی امتداد عاشورا مشخص شدند»