مسابقه ملی کتابخوانی انسان 250 ساله


مسابقه ملی کتابخوانی انسان 250 ساله

تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۶/۰۶

تعداد بازدید: ۳۳

ثبت کننده:

حیدر راهب، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان بوشهر از برگزاری مسابقه ملی کتابخوانی «انسان 250 ساله» به همت اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر خبر داد.

مدیرکل کتابخانه های استان بوشهر با اعلام این خبر به خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در بوشهر گفت: همزمان با هفته دولت، نشست تخصصی «روایت مادری» و همچنین مسابقه ملی کتابخوانی «انسان 250 ساله» از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر برگزار می شود.

حیدر راهب در معرفی مسابقه کتابخوانی «انسان 250 ساله» توضیح داد: این مسابقه همزمان با هفته دولت بر اساس کتاب «انسان 250 ساله» که برگزیده ای از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی، پیرامون زندگی معصومین (ع) است، از سوی کتابخانه های عمومی استان بوشهر در سطح ملی در حال برگزاری است که علاقه مندان به شرکت در این مسابقه می توانند به سایت www.samakpl.ir مراجعه کنند.

وی در ادامه همچنین به برنامه دیگری که در این ایام قرار است، به همت اداره کل کتابخانه های عمومی استان در بوشهر برگزار شود، بیان کرد: سلسله نشست های هفتگی نقد و بررسی کتاب های روایت شده از زبان مادران شهدا با عنوان «روایت مادری» با هدف تحقق منویات رهبر معظم انقلاب مدظلّه العالی در خصوص استفاده از زلال قریحه شاعران در پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت از سوی ادارات کل کتابخانه های عمومی استان ها و به میزبانی محافل ادبی استان ها برگزار می شود که در همین راستا و مطابق برنامه ریزی صورت گرفته، این نشست روز یکشنبه، سیزدهم شهریور جاری به میزبانی بوشهر برگزار خواهد شد .

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان بوشهر یادآور شد: در این نشست کتاب «یک دریا ستاره: خاطرات زهرا تعجب، همسر شهید مسعود (حبیب) خلعتى» به قلم سید قاسم یاحسینى که در 10 جلسه گفت وگو با زهرا تعجب به نگارش درآمده، مورد نقد و بررسی قرار می گیرد. همچنین در این ویژه برنامه از مادران و خانواده های شهدا تجلیل خواهد شد.

راهب در پایان یادآور شد: کتاب «یک دریا ستاره: خاطرات زهرا تعجب، همسر شهید مسعود (حبیب) خلعتى» مختصر نگاهی به زندگی و شهادت ناو استوار یکم داشته و خاطرات و دلاوری های این شهید نیروی دریایی را روایت می کند.

مهلت شرکت در مسابقه : پایان ماه صفر

#مسابقه کتابخوانی انسان 250 ساله #کتابخانه‌های عمومی استان بوشهر #هفته دولت #رهبر معظم انقلاب اسلامی #ماه صفر #بوشهر #شهدا #کتاب یک دریا ستاره #سید قاسم یاحسینى #مسابقه کتابخوانی آنلاین
می پسندم (۱) نمی پسندم (۰)
جهت دریافت اخبار مسابقات کتابخوانی یارکتاب را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

ارسال نظر برای «مسابقه ملی کتابخوانی انسان 250 ساله»