مسابقه کتابخوانی حجاب عزت است یا اسارت در زیرکوه


مسابقه کتابخوانی حجاب عزت است یا اسارت در زیرکوه

تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۴/۲۵

تعداد بازدید: ۸۸

ثبت کننده: ترنم یار مهربان خاوران

حجت الاسلام«احمد اسماعیلی» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند اظهار داشت: با توجه به جنگ نرم فرهنگی و تلاش دشمن جهت ایجاد و گسترش آسیب های اجتماعی در جامعه شاهد حملات و تهاجم دشمن به سمت فرهنگ عفاف و حجاب هستیم.

مسئول تبلیغات اسلامی زیرکوه در ادامه بیان کرد: عفاف و حجاب یکی از پر اهمیت ترین موضوعاتی است که می تواند در جهت حل معضلات فرهنگی جامعه بسیار کمک کند و متاسفانه فضای مجازی سبب ترویج بی حجابی در جامعه شده است.

وی با اشاره به برگزاری مسابقه کتابخوانی «حجاب عزت است یا اسارت» گفت: کتاب «حجاب عزت است یا اسارت؟»، گفت وگویی دوستانه جهت رعایت وظایف و مسئولیت های دینی و اجتماعی است تا گامی جهت حل مشکلات و معضلات خانواده و جامعه باشد.

حجت الاسلام اسماعیلی ادامه داد: اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه به مناسبت هفته عفاف و حجاب با همکاری مرکز نیکوکاری فرهنگی ظهور، مسابقه کتابخوانی حجاب عزت است یا اسارت را برگزار می کند.

مسئول تبلیغات اسلامی زیرکوه در خصوص زمان برگزاری این مسابقه عنوان کرد: این مسابقه از 21 لغایت 27 تیر ماه با هدف ترویج فرهنگ سبک زندگی اسلامی و رعایت حجاب و عفاف در جامعه برگزار می شود و پس از پایان مهلت به نفرات برتر به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.

وی در پایان گفت: منبع سوالات این مسابقه از کتاب «حجاب عزت است یا اسارت؟» نوشته «محمد صادق ذبیحی» بوده و علاقمندان می توانند به صورت رایگان از اداره تبلیغات اسلامی دریافت کنند.

#بیرجند #جنگ نرم #مسابقه کتابخوانی حجاب عزت است یا اسارت #فرهنگ #دشمن #تبلیغات اسلامی زیرکوه #عفاف و حجاب #جامعه #فضای مجازی #حجاب #مسئولیت‌های دینی #مرکز نیکوکاری فرهنگی ظهور #زندگی اسلامی #محمد صادق ذبیحی #عفاف #حجاب #مسابقه آنلاین کتابخوانی
می پسندم (۱) نمی پسندم (۰)
جهت دریافت اخبار مسابقات کتابخوانی یارکتاب را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

ارسال نظر برای «مسابقه کتابخوانی حجاب عزت است یا اسارت در زیرکوه»