آغاز پویش جدید کتابخوانی رضوی/ ۲ کتاب جدید از زنده یاد تشکری منتشر می‌شود


آغاز پویش جدید کتابخوانی رضوی/ ۲ کتاب جدید از زنده یاد تشکری منتشر می‌شود

تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۳/۱۸

تعداد بازدید: ۶۶۳

ثبت کننده: ترنم یار مهربان خاوران

مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی از آغاز پویش جدید کتابخوانی با جوایز ارزنده و انتشار ۲ کتاب از زنده یاد تشکری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، حسین سعیدی گفت: با توجه به اتمام برگزاری پویش مطالعاتی «آبی ها» همزمان با دهه کرامت پویش جدید مطالعاتی برگرفته از کتاب «سیره پیامبر(ص) به روایت امام رضا(ع)» منتشر شده توسط بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی آغاز می شود.

وی افزود: این پویش از دهه کرامت و میلاد حضرت رضا(ع) آغاز و تا دهه ولایت و عید سعید غدیرخم ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) با بیان اینکه همزمان با میلاد امام رضا(ع) جزئیات پویش کتابخوانی اعلام و پوستر آن رونمایی می شود، خاطرنشان کرد: 8 میلیون تومان جایزه نقدی برای برگزیدگان این مسابقه کتابخوانی در نظر گرفته شده است.

سعیدی یادآور شد: درگاه اینترنتی Behnashr.com و 33 فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی به نشر در سطح کشور که از این تعداد 17 فروشگاه در شهر مشهد است منبع مسابقه کتابخوانی را عرضه خواهند کرد.

انتشار 2 اثر جدید از زنده یاد تشکری

مدیرعامل انتشارات به نشر همچنین از انتشار 2 اثر جدید از زنده یاد سعید تشکری توسط این انتشارات خبر داد و گفت: کتاب دوم «غریب قریب» در 560 صفحه که تابستان 1400 توسط استاد تشکری نگارش شده است، همزمان با دهه کرامت منتشر و در مراسمی با حضور کارشناسان و خانواده تشکری رونمایی خواهد شد.

حسین سعیدی ادامه داد: کتاب «مشکور» نیز به قلم استاد سعید تشکری در به نشر نهایی و آماده چاپ است.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره استاد تشکری گفت: امسال اولین دهه کرامت است که زنده یاد تشکری در میان ما نیست و امیدواریم بتوانیم با ترویج، معرفی و عرضه گسترده آثار منتشر شده ایشان که اکثراً در حوزه رضوی و مشهد مقدس است، نام و یادش را گرامی بداریم.

سعیدی گفت: در تلاش هستیم جلسات «عصرانه داستان نویسان رضوی در سه شنبه های به نشر» که به مدت سه سال و حدود یکصد جلسه با حضور و دبیری استاد تشکری برگزار و به دلیل کرونا و سپس فوت ایشان تعطیل شد را مجددا احیا و آغاز نماییم.

ارائه تخفیف برای کتاب های رضوی

مدیرعامل انتشارات به نشر با بیان این که دهه کرامت به نوعی دهه فجر آستان قدس رضوی است و باید پرافتخار گرامی داشته شود، خاطرنشان کرد: در همین راستا برنامه ها و اقداماتی در فروشگاه های به نشر اجرایی می شود از جمله این اقدامات چیدمان ویترین ها با عناوین رضوی است.

سعیدی با اشاره به این که آماده سازی فضا و قفسه و میز مناسب با این ایام در فروشگاه ها انجام می شود، گفت: بسته کتاب های ویژه با موضوع رضوی و مجموعه کتب مناسبتی جهت مشتریان، سازمان ها و نهادها عرضه می شود.

وی خاطرنشان کرد: به سبب استقبال بیشتر و افزایش انگیزه خرید مراجعین، بر روی تمام عناوین خاص و مرتبط تخفیف اعمال می شود و بن خرید در حد مقدور بین مخاطبین وفادار و زائران توزیع می شود.

مدیرعامل به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) همچنین گفت: بسته های محتوایی و اطلاع رسانی آثار رضوی و گفت و گو با مؤلفان رضوی نیز تهیه شده است که با همکاران رسانه های مختلف در ایام دهه کرامت در فضای مجازی، پایگاه های خبری و خبرگزاری ها منتشر می شود.

#انتشارات آستان قدس رضوی #آغاز پویش جدید کتابخوانی #بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی #دهه کرامت و میلاد حضرت رضا(ع) #زنده‌یاد سعید تشکری #عصرانه داستان نویسان رضوی #خراسان رضوی #پویش کتابخوانی #دهه فجر آستان قدس رضوی
می پسندم (۱) نمی پسندم (۰)

ارسال نظر برای «آغاز پویش جدید کتابخوانی رضوی/ ۲ کتاب جدید از زنده یاد تشکری منتشر می‌شود»