مسابقه بزرگ کتابخوانی به وقت هشت


مسابقه بزرگ کتابخوانی به وقت هشت

تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۳/۰۷

تعداد بازدید: ۳۳۶

ثبت کننده: ترنم یار مهربان خاوران

«علی اکبر روحی گل خطمی» مدیرعامل کانون و مؤسسه فرهنگی شهید روحی از برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی «به وقت هشت» خبر داد و اظهار کرد: این مسابقه با محور سبک زندگی امام رضا(ع) آغاز شده و تا 30 خرداد 1401 ادامه می یابد.

مدیرعامل کانون و مؤسسه فرهنگی شهید روحی ادامه داد: این مسابقه در جهت هم افزایی دستگاه های فرهنگی استان و کشور در جهت توسعه کتابخوانی و فرهنگ رضوی با محور معاونت تبلیغات اسلامی حرم مطهر رضوی و مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد مقدس، اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی و تعدادی از دستگاه های فرهنگی کشور با اهدای جوایز ارزنده از قبیل 888 هدیه نفیس و متبرک رضوی برگزار می شود.

وی با معرفی منبع این مسابقه تصریح کرد: «بر مدار آفتاب: ترسیم زندگی بر مدار حیات رضوی» نوشته محمدحسین پورامینی که به همت اداره تولیدات فرهنگی آستان قدس رضوی تدوین و منتشر شده منبع این کتاب است.

روحی ابراز کرد: این اثر در هفت فصل، با ارائه مستند روایی و تاریخی از حیات طیبه امام رضا(علیه السلام) در ساحت های ارتباط با خدا، حجّت خدا، خود، خانه و خانواده، جامعه، بهداشت و جامعه، بر آن است تا سبک زندگی مؤمنانه را بیان کند تا همگان بر مدار آن، شیوه زیستن را یاد بگیرند.

وی تاکید کرد: علاقمندان می توانند پس از ثبت نام با استفاده از کد ملی به عنوان نام کاربری و رمز عبور در سامانه مرکز مجازی مسابقات کتابخوانی www.m-ketab.ir اقدام به ورود و در صفحه ابتدائی پروفایل خود اطلاعات مسابقه را مشاهده و در آن شرکت کنند.

این فعال فرهنگی ابراز کرد: علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت مرکز مجازی مسابقات کتابخوانی به آدرس www.m-ketab.ir مراجعه و یا با شماره تلفن ۰۹۱۵۰۷۵۱۸۴۸ در ساعات ۱۸ تا ۲۰ تماس بگیرند.

گفتنی است، امکان شرکت در این مسابقه از طریق سامانه حرم رضوی haram.razavi.ir و سامانه سماک samakpl.ir نیز فراهم شده است.

کتاب بر مدار آفتاب

به مناسبت دهه کرامت

۸۸۸ جایزه ارزنده و متبرک رضوی

مهلت شرکت در مسابقه تا دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

لینک شرکت در مسابقه:

http://www.m-ketab.ir

تلفن همراه : 09150751848 (ساعت 18 الی 20)

#بر مدار آفتاب #به وقت هشت #حرم مطهر رضوی #دهه کرامت #مسابقه کتابخوانی یاران خراسانی #مسابقه بزرگ کتابخوانی به وقت هشت #کانون و مؤسسه فرهنگی شهید روحی #معاونت تبلیغات اسلامی حرم مطهر رضوی #اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی #سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد مقدس #اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی
می پسندم (۱) نمی پسندم (۰)
جهت دریافت اخبار مسابقات کتابخوانی یارکتاب را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

ارسال نظر برای «مسابقه بزرگ کتابخوانی به وقت هشت»