مسابقه کتابخوانی الگوی حیات


درودهای خداوند و فرشتگان و حاملان عرش او و همه آفریدگان زمینی و آسمانی بر آن گوهر قدسی باد که قالب انسانی یافت. آن صورت نفس کلّی، فیض بخش عوالم عقلانی، پاره حقیقت نبوی، سرآمد نگاه انوار علوی، سرچشمه های اسرار فاطمی، رهایی یافته و رهایی دهنده دوستدارانش از آتش دوزخ، میوه درخت یقین، بانوی بانوان دو عالم، شناخته ارج و ناشناخته مزار، روشنیِ چشم رسول و زهرای پاک بتول.گاهی شکوه بانوی بزرگ جهان، چنان دل و جان را لبریز می سازد که توان سخن گفتن را از انسان می گیرد. جایگاه رفیع فاطمه اطهر علیهاالسلام خیره کننده دیدگان هر بیناست. باری! برخی در شناختن و شناساندن این بانو، که مادرِ عصمت و آینه عفاف است، به دامن روایات و آیاتی پناه می برند که گویای شأن والای اوست.

در شأن فاطمه علیهاالسلام آیات بسیاری نازل گشته و روایات نیز همچون دریایی موّاج و متلاطم طراوت بخش ساحل اندیشه ها و کرانه های معرفت است.

امّا در این میان، راه دیگری نیز وجود دارد که ما را با ژرفای کمالات و جلوه فضیلت های این بانو آشنا می سازد، آن هم نگریستن به سیره عملی و شیوه رفتاری آن بزرگوار است. در واقع، زندگینامه زیبا و پرنکته و آموزنده او در ابعاد گونه گون، آینه ای است که نوری از بزرگی ها و فضیلت های او را بر رواق دلمان می تاباند و شبستان جان را همچون روز، روشن می سازد.”جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی بیرجند”برگزار می نماید:

مسابقه کتابخوانی الگوی حیات؛بر اساس کتاب فاطمه الگوی حیات زیباجوایز:نفر اول 10000تومان

نفر دوم: 7000 تومان

نفر سوم 5000 تومان

 


تاریخ شروع: ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ ساعت ۰۰:۰۰
مهلت شرکت: ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ ساعت ۰۰:۰۰
تعداد شرکت کنندگان: ۳۵
مجموع جوایز: ۲۲۰,۰۰۰ ریال
تعداد برنده‌ها: ۳
نتیجه ارزیابی: ۳.۹۳۳۳
برای مشاهده و دانلود منبع اینجا کلیک کنید

مهلت شرکت در مسابقه تمام شده است.

اسامی برندگان:

۱- میرمهدی موسوی اصل ، جایزه: ۱۰۰۰۰ تومانارسال نظر برای «مسابقه کتابخوانی الگوی حیات»