مسابقه کتابخوانی شرح دعای سلامتی امام زمان(عج)


به منظور ترویج معارف مهدوی به ویژه آشنایی افراد با محتوای دعای سلامتی امام زمان(عج)، کتاب «شرح دعای سلامتی امام زمان(عج)» حجت‌الاسلام‌والمسلمین محسن قرائتی به مسابقه گذاشته می شود تا از این طریق آحاد جامعه با شرح یکی از دعاهایی که تقریبا همه افراد جامعه از کوچک تا بزرگ آن را حفظ هستند آشنا شوند و معرفتی اگرچه اجمالی نسبت به این دعا پیدا کنند.

بخشی از این کتاب رابا هم می‌خوانیم:دعا برای سلامتی امامهمه در برابر امام زمان(عج) مسئولند و نسبت به ایشان وظایفی دارند. یکی از ان وظایف، انجام دادن اعمالی است که موجب تندرستی ایشان می‌شود، مانند صددقه دادن و دعا کردن.

حتی اگر کسی برای سلامتی امام زمان(عج) صدقه ندهد و دعا هم نکند، پروردگار متعال، وجود گرامی ایشان را از گزند حوادث و بلاها محفوظ می‌دارد، اما نکته آن است که اینگونه اعمال، پیش از آن‌که آثاری برای امام داشته باشد، فواید و نتایجی برای عامل به همراه دارد؛ مانند « نماز خواندن» که اگر همه انسان‌ها کافر شوند و نماز نخوانند، ذره‌ای از عظمت پروردگار کم نمی‌شود و خداوند متعال نیز محتاج عبادات بندگان نیست. انسان براساس وظیفه و احتیاج به عنایت پروردگار، عبادت می‌کند و نماز می‌خواند؛ لذا کسی که نماز می‌خواند و شکر نعمت پروردگار را انجام می‌دهد، فواید بسیاری را نصیب خود می‌کند. همچنین از نتایج دعا برای امام زمان(عج)، جلب توجه و عنایت خاص ایشان است. بنابر آیه 60 سوره الرحمن و آیه 86 سوره نساء، حضرت مهدی(عج) علاوه بر بذل عنایات فراوان به شخص دعا کننده، در حق او دعا هم می‌کند.*** هزینه پرداختی کاربران جهت شرکت در این مسابقه جهت کمک هزینه جهیزیه نوعروسان زیر نظر موسسه خیریه غیر انتفاعی بی بی نفیسه(س) خواهد شد.به 3 کاربری که بیشترین پاسخ صحیح داده باشند، مجموعا جوایزی به ارزش دو میلیون ریال تعلق خواهد گرفت.برای دریافت منبع مسابقه اینجا کلیک کنید


تاریخ شروع: ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ ساعت ۰۰:۰۰
مهلت شرکت: ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ ساعت ۰۰:۰۰
تعداد شرکت کنندگان: ۷۵
مجموع جوایز: ۲,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تعداد برنده‌ها: ۳
نتیجه ارزیابی: ۳.۶۶

مهلت شرکت در مسابقه تمام شده است.

اسامی برندگان:

۱- محمدجعفر ملااحمدی ، جایزه: ۱۰۰۰۰۰ تومان

۲- کلثوم طالبی ، جایزه: ۶۰۰۰۰ تومان

۳- فاطمه رواقی ، جایزه: ۴۰۰۰۰ تومانارسال نظر برای «مسابقه کتابخوانی شرح دعای سلامتی امام زمان(عج)»


جدیدترین مسابقات ایجاد کننده:
مسابقه دانستی های عمومی فروردین ماه96

مسابقه دانستی های عمومی فروردین ماه96

جایزه نفیس
هزینه شرکت : ۳ ریال

مهلت شرکت تمام شده است.

مسابقه 2

مسابقه 2

جایزه نفیس
هزینه شرکت : ۱۰ ریال

مهلت شرکت تمام شده است.

مسابقه دانستنی ها عمومی فروردین 95

مسابقه دانستنی ها عمومی فروردین 95

جایزه نفیس
هزینه شرکت : ۱۰ ریال

مهلت شرکت تمام شده است.

مسابقه a

مسابقه a

جایزه نفیس
هزینه شرکت : ۱۰ ریال

مهلت شرکت تمام شده است.