معرفی کتاب ثروت و قانون جذب یاد بگیرید چگونه ثروت و سلامتی و شادی را به سوی خود جذب کنید نوشته استر و جری هیکس


معرفی کتاب ثروت و قانون جذب یاد بگیرید چگونه ثروت و سلامتی و شادی را به سوی خود جذب کنید نوشته استر و جری هیکس

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۲۰

تعداد بازدید : ۵۱۰

نویسنده : محمدجوادآقایی

اين كتاب مفاهيم اصلي آموزش هاي آبراهام را به شما مي آموزد. در اين كتاب ياد مي گيريد چگونه همه چيزهاي خواسته يا ناخواسته، اگر مدام به آن ها فكر كنيد، از طريق قانون جذب به سوي شما مي آيند. اين قانون مهم كائنات هيچ گاه چنين روشن و واضح براي شما شرح داده نشده است. در اين كتاب خواهيد آموخت چگونه از اين قانون بزرگ به نفع خود استفاده كنيد و سرانجام مي فهميد چگونه رويدادهاي زندگي تان را به نفع خود تغيير دهيد، چگونه شاد باشيد و به تمام چيزهايي كه مي خواهيد برسيد.

آشنایی با استر هیکز و الهام از موفقیتهای او

استر هیکز( استر ویور) سخنران و نویسنده الهام بخش آمریکایی است.

او با همسرش جری هیکز در نوشتن نُه کتاب همکاری داشته است و در سال 1986 موسسه آبراهام (توضیحاتی در باره آبراهام در پایان متن داده شده) را ایجاد کردند.

کارگاههای متعددی در ارتباط با قانون جذب از طریق موسسه آبراهام هیکز برگزار نموده است و در ورژن اصلی فیلم راز سال 2006 حضور داشته است.

استر هیکز در سال 1948 کولویل شهری در ایالت یوتا آمریکا به دنیا آمد.

در سال 1980 با جری هیکز ازدواج کرد و سپس به عنوان فروشنده موفق در شرکت اٌم وِی آغاز به کار کرد.

جری هیکزدر جوانی به مدت دو سال به آکروبات بازی در سیرک می پرداخت و بعد از آن برای بیست سال از سال 1948 به عنوان موزیسین، مسئول تشریفات، کمدین در سراسر دنیا به سفر پرداخت.

استر یک دختر به نام تریسی از ازدواج پیشین خود دارد.

جری هیکز در 18 نوامبر 2011 بر اثر بیماری سرطان درگذشت.

استر هیکز به عنوان گوینده و ستاره ورژن اصلی فیلم راز بوده است، همچنین به عنوان مرکز اصلی الهام بخشی فیلم.

برخی از کتب:

• قدرت شگفت انگیز آرزوهای شما: زندگی همراه با هنر پذیرش.

• قدرت شگفت انگیز عواطف شما: اجازه دهید احساسات راهنمای شما باشند (چگونه باید بخواهید تا به شما داده شود)

• ثروت و قانون جذب: یاد بگیرید چگونه ثروت، سلامتی و شادی را به سوی خود جذب کنید

• سارا : سارا راز قانون جاذبه را می آموزد

اما، آبراهام کیست؟

من آن ها (اسم جمع به کار می برم زیرا آن ها گروهی از فرشته های غیرفیزیکی هستند) را به عنوان پدیده های غیرفیزیکی ناگفتنی توصیف می کنم.

تجربه ی من از آن ها به عنوان گروهی از معلمان دوست داشتنی است که استفاده ی عملی از قوانین طبیعی کائنات را به ما یاد می دهند … من آن ها را به عنوان پاک ترین عشقی که تا به حالا با آن روبرو شده ام، توصیف می کنم.

آبراهام، به گونه ای، افکار را (نه کلمات را) مطرح می کند که ایستر، همسرم، به طریقی (همانند گیرنده ی رادیویی) در جواب به سؤالات ما، آن ها را دریافت می کند (آن ها هیچ وقت خودشان را به ما تحمیل نمی کنند، آن ها فقط زمانی که ما درخواست کنیم، می آیند)

همانند مترجمی که گفت و گوی اسپانیایی را به انگلیسی ترجمه می کند (فکر در برابر فکر، اما نه کلمه در برابر کلمه) ایستر نیز فوراً افکار غیر کلامی که توسط آبراهام مطرح شده را به انگلیسی، زبان بومی ایستر ترجمه می کند. با اینکه نمی فهمم او چطور این کار را انجام می دهد ولی به هر دقیقه ی آن عشق می ورزم.

چون نه تنها به پیشرفت من کمک می کند بلکه شاهد این بوده ام که آبراهام به هزاران سؤال مردم جواب می دهد. در دل آموزش های آن ها و از ابتدای تعامل با آن ها، بحث آبراهام درباره ی قانون جهانی جذب بوده است.

در مقدمه کتاب آمده است:

به نظر شما چه چیز شما را به سوی این کتاب کشاند؟ فکر می کنید به چه دلیل کا دارید این کلمات را می خوانید؟ کدام عناوین توجه شما را جلب کرده؟ آیا پول بوده؟ سلامتی؟ شادی و نشاط ؟ یادگیری هنر جذب؟ یا شاید هم خود قانون جذب بوده؟

دلیل مشخص شما برای توجه تان به این کتاب هرچه بوده، اطلاعاتی در برابر شما قرار گرفته در جواب به خواسته ای که داشته اید.

این کتاب درباره ی چیست؟ این کتاب به ما می آموزد که زندگی رسم خوشایندی است و داشتن رفاه و سعادت برای ما امری طبیعی است. به ما می آموزد که مهم نیست زندگی فعلی شما در حال حاضر خیلی خوب است، می تواند دایم بهتر شود و حق انتخاب و قدرت اصلاح و بهبود تجارب زندگی تان در دست خود شماست. این کتاب ابزار فلسفی کارآمدی را – وقتی مورد استفاده مکرر قرار گیرد - به شما ارائه می کند که شما را قادر می سازد ثروت بیشتر، سلامتی بیشتر و شادی بیشتر را که حق طبیعی شماست تجربه کنید

من اینها را می دانم زیرا برای خود من اتفاق افتاده. همچنان که بعد از یک آرزو که برآورده می شود به آرزوی دیگری می پردازم که به آن نیز می رسم و زندگی من بهتر و بهتر می شود.

شور و حالی که تا آن زمان ندیده بودیم.

هنوز چیزهای دیگری هم مانده است؛ مناظر نفسگیری که در نزدیکی ملک ما بر فراز دره ها قابل رویت است و بعد از آنها سواحل بی نظیر اقیانوس آرام و امواج زیبای کف آلود. همه ی اینها زیباست و زندگی شما زندگی براستی زیباست.

امن و استر به تازگی از پیاده روی کوتاهی در ساحل اقیانوس بازگشته ایم و خیال داریم هنگام غروب بر روی کتاب جدید آبراهام - ثروت و قانون جذب یاد بگیرید چگونه نروت، سلامت، شادی را به سوی خود جذب کنید کار کنیم.

40 سال قبل بود و من در دانشکده های سراسر کشور برنامه هایی را اجرا می کردم که بطور تصادفی کتابی را در یک متل در شهری کوچک واقع در ایالت مونتانا دیدم. آن کتاب بينديشيد و پولدار شوید، نوشته ناپلئون هيل بود و نظر مرا در بارهی پول چنان تغيير داد که استفاده از اصول آن منجر به موفقیتهایی چنان بزرگ شد که تا آن زمان تجربه نکرده بودم.

اندیشیدن و پولدار شدن موضوع مورد توجه و علاقه ی من نبود، اما اندکی بعد از کشف این کتاب، سعی کردم تا روشهای به دست آوردن پول را تغییر دهم و پول بیشتری تحصیل کنم، بنابراین توجه من به کتاب هیل پاسخ مستقیمی بود به آنچه می خواستمه.

مدتی بعد از خواندن کتاب با مردی ملاقات کردم که به من پیشنهاد کسب و کاری نمود که چنان منطبق بر اصول و آموزشهای هیل بود که مدت نه سال از عمرم را صرف این کار لذت بخش کردم. در این نه سال این کسب و کار به تجارتی بین المللی و چند میلیون دلاری مبدل شد و در این مدت کوتاه سرمایه ای که برای

گذران زندگی داشتم و همانی بود که آن زمان می خواستم آن چنان زیاد شد که همه ی هدفهای متعدد و جدید مرا جوابگو بود.

آنچه از کتاب هیل آموختم، چنان به کار من آمد که شغلم را به عنوان کتاب درسی، در نظر گرفتم و اصول موفقیتهای آن را با همکارانم در میان گذاشتم. اما حالا که به گذشته مینگرم، می بینم آن آموزشها اگرچه در مورد من و چند تن از همکارانم بسیار خوب عمل کرد، اما در مورد عده ای دیگر اصلا کارایی نداشت. بنابراین سعی کردم به جستجوی پاسخهایی بروم که جوابگوی عده ی بیشتری از مردم باشد.

در نتیجه ی تجربه ی شخصی که من از بیندیشید و پولدار شوید داشتم متقاعد شدم که دستیابی به موفقیت یادگرفتنی است. لازم نیست در خانوادهای پولدار، با خانواده ای که راه پولدار شدن را می دانند، به دنیا بیاییم. لازم نیست نمرات عالی درسی داشته باشیم یا اشخاص بخصوصی را بشناسیم یا در کشور بخصوصی زندگی کنیم یا از نژاد، رنگ و مذهب بخصوصی باشیم و غیره و غیره... می باید چند اصل ساده را بیاموزیم و آنها را مکرر در معرض تجربه قرار دهیم

اما در هر حال، همه از یک جمله ی بخصوص با کتابی مشخص، نتایج یکسانی به دست نمی آورند. به محض آن که برای فهم و درک بیشتر این مطلب احساس نیاز کردم، کتاب راهگشای ریچارد باخ به نام توهمات جلو چشمانم قرار گرفت و ذهنم را در مورد پدیده هایی که قرار بود تجربه کنم، باز کرد

کتاب گرانبهای دیگری که بطور تصادفی کشف کردم است سخن می گویده نوشتهی جین رابرت و رابرت. اف. بات بود که از مطالب آن استفاده بردم و سعی کردم زندگی دیگران را بهبود بخشم.

است دیدگاه خاصی در مورد زندگی داشت، من بخصوص به دو مقوله از اور نظریات اور علاقمند شدم؛ تو خالق رویدادهای زندگی خود هستیه و نقطهی

قدرت شما متمرکز بر زمان حال است. اگرچه به درستی از معنای آنها سر در نمی آورم اما میدانستم چیزی درون آنها، پاسخ به همه ی سؤالات من است. از آنجا که جین دیگر رخت از قالب مادی خود بر بسته بود، به او دسترسی نداشتم تا پاسخ سوالاتم را بگیرم.

بر اثر یک رشته اتفاقات سرنوشت ساز، همسرم استر توانست به مطالبی به نام آموزشهای آبراهام دسترسی پیدا کند.

به کارگیری این اصول من و استر هنوز عاشق همدیگریم. ما همچنان از باهم بودن لذت می بریم و سوار بر اتوبوس بزرگ خود از شهری به شهر دیگر می رویم و در کارگاههای مختلف آموزشی شرکت می کنیم. هیچگونه بدهی نداریم و در آمدمان سال به سال افزایش پیدا می کند زیرا در مورد مسایل مالی از آموزشهای آبراهام بهره می بریم و هر روز راههای جدیدتری پیدا می کنیم تا شاد باشیم.

بنابراین با شادی زایدالوصف و براساس تجربیات شخصی امان به شما اعلام میکنیم - این کتاب کارایی دارد!

اطلاعات کلی کتاب :
ثروت و قانون جذب: یاد بگیرید چگونه ثروت، سلامتی و شادی را به سوی خود جذب کنید
نوشته: استرهیکس-جری هیکس
ترجمه: شهکام جولایی
ناشر: جویا
تعداد صفحه: 240

#معرفی کتاب #معرفی کتاب ثروت و قانون جذب #معرفی کتاب یاد بگیرید چگونه ثروت و سلامتی و شادی را به سوی خود جذب کنید #آنچه باید درباره کتاب ثروت و قانون جذب بدانید #چگونه ثروت و سلامتی و شادی را به سوی خود جذب کنید #معرفی آثار استر هیکس #معرفی آثار جری هیکس #معرفی کتاب قانون جذب #معرفی کتاب های شهکام جولایی

ارسال نظر برای «معرفی کتاب ثروت و قانون جذب یاد بگیرید چگونه ثروت و سلامتی و شادی را به سوی خود جذب کنید نوشته استر و جری هیکس»