معرفی کتاب کتاب اسرار ذهن ثروتمند نوشته تی هارو اکر


معرفی کتاب کتاب اسرار ذهن ثروتمند نوشته تی هارو اکر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۱۲

تعداد بازدید : ۵۲۹

نویسنده : ترنم یار مهربان خاوران

کتاب اسرار ذهن ثروتمند همان کتابی است که شما را از نظر مالی تغییر می دهد. اگر می خواهید به سمت ثروتمند شدن به راه بیفتید، خلاصه کتاب اسرار ذهن ثروتمند را بخوانید. این کتاب به شما آموزش می دهد که نحوه تفکرتان درباره پول را تغییر دهید. با کمک اسرار ذهن ثروتمند شما می توانید پول را به سمت خود بکشانید. این کتاب به شما یاد می دهد که در بازی ثروت درون خود استاد شوید. تی هارو اکر یکی از افراد میلیونر خودساخته می باشد که بعد از یک ورشکستگی دوباره توانست به ثروت میلیون دلاری خود برسد. فروش این کتاب او در سراسر به جهان بیش از 2 میلیون کپی رسیده است.

کتاب اسرار ذهن ثروتمند در مورد چیست؟

هارو اکر در این کتاب در بخش اول به طرح اولیه پول در ذهن می پردازد و بررسی می کند که هر فرد چه ذهنیتی نسبت به پول دارد و این ذهنیت را از کجا دریافت کرده است. سعی او در این بخش این است که به خواننده نشان دهد اغلب باورهایی که در مورد پول در ذهن شکل گرفته است نادرست می باشد و باید این ذهنیت را تغییر داد.

در بخش دوم کتاب اسرار ذهن ثروتمند نویسنده به پرونده های ثروت می پردازد که 17 تفاوت فکری بین افراد ثروتمند و افراد فقیر را شرح می دهد. در هر کدام از این پرونده ها موضوع مد نظر شکافته می شود و در مورد آن توضیحات کاملی ارائه می شود. در نهایت هر پرونده با عبارت های بیانی و تمرینات بسته می شود.

این کتاب مناسب چه افرادیست؟

این کتاب مناسب افرادیست که می خواهند در زمینه موفقیت مالی بدرخشند و به استقلال مالی برسند.

اما در کنار مطالعه این کتاب باید تمرینات هم به درستی انجام بشه تا نتیجه دلخواه از آن دریافت شود.

کتاب اسرار ذهن ثروتمند اثر تی هارو اکر پنجره ای به سوی موفقیت مالی است؛ به شرطی که با علاقه شروع به مطالعه و تمرین کنید.

در این کتاب با باورهای نادرست خود درباره پول و به دست آوردن پول مواجه و آشنا می شوید، و به سخت ترین مرحله یعنی تغییر باور و ذهنیت درباره پول می رسید.

پس این کتاب مناسب همه افراد است که می خواهند استقلال مالی را تجربه کنند و از پول و کسب پول لذت ببرند.

پیشنهاد می کنیم این کتاب را برای نوجوانان و جوانان خود تهیه کنید و به جای هدیه و کادوهای متداول این کتاب را به آنان هدیه کنید تا قبل از ورود به عرصه کسب و کار جامعه از ذهنیتی قابل قبول نسبت به پول و درآمد برخوردار باشند. آینده آنها در مطالعه کتاب های خوب است.

قسمت هایی خواندنی از کتاب

اگر به پول زیاد دست یابید ولی از نظر درونی آمادگی آن را نداشته باشید، فرصت های ثروتمند شدن شما خیلی کوتاه بوده و زود آن را از دست خواهید داد.

آیا شنیده اید که عده ای می گویند: مشکل اصلی آن ها بی پولی است؟ من می گویم: مشکل اصلی بی پولی نیست. بی پولی کاملا نشانه مواردی است که در زیر در جریان می باشد. بی پولی یک معلول است. پس علت آن چیست؟ دنیای درون. تنها راه برای تغییر دادن دنیای بیرون از خودتان تغییر دادن دنیای درون شما می باشد. هر نتیجه ای که می گیرید مانند ثروتمند شدن یا فقیر شدن، خوب یا بد، مثبت یا منفی، همیشه به خاطر داشته که به خاطر دنیای درون شماست و در واقع دنیای بیرون انعکاسی از دنیای درون شماست.

در هر انسان تا خود را به چیزی متعهد نداند همیشه تردید و دودلی، نقطه ضعف و ناتوانی برایش وجود دارد. لحظه ای که کسی خودش را کاملا متعهد می نماید عنایت خداوندی نیز به جریان می افتد و به او کمک می کند.

دنیا به آدم هایی که بازی کوچک می کنند احتیاجی ندارد. فکر کوچک و عمل کوچک منجر به ورشکستگی و ناکامی می شود. فکر بزرگ و عمل بزرگ منجر به پول و معنی دار شدن زندگی می شود.

مشخصات کتاب
اسرار ذهن ثروتمند
نوشته: تی هارواکر
ترجمه: مرتضی ذوالانوار

#معرفی کتاب #معرفی کتاب اسرار ذهن ثروتمند نوشته تی هارواکر. کتاب اسرار ذهن ثروتمند فرد را از نظر مالی تغییر می دهد. معرفی آثار تی هارو اکر

ارسال نظر برای «معرفی کتاب کتاب اسرار ذهن ثروتمند نوشته تی هارو اکر »