معرفی نویسنده کتاب قاعده 10 برابر تنها تفاوت موفقیت و شکست


معرفی نویسنده کتاب قاعده 10 برابر تنها تفاوت موفقیت و شکست

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۱۹

تعداد بازدید : ۳۱۵

نویسنده : yarketab

گرانت کاردون یکی از نویسندگانی است که کتاب هایش به فهرست پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز راه یافته اند. گرانت از کارشناسان دارای شهرت بین المللی در حوزه آموزش فروش است. او به طور منظم در برنامه های تلویزیونی شبکه های سی ان بی سی، ام ام ان بی سی، فاکس نیوز و فاکس بیزینس حضور دارد و از همکاران هافینگتون پست است. به تازگی، جوآن ریورز، یکی از قسمت های برنامه اش با نام چگونه ثروتمند شوید؟ را به گرانت کاردون و خانواده اش اختصاص داد.

اکنون، ۲۵ سال است که آقای کوردون با شرکت هایی در سراسر جهان همکاری می کند و برنامه ها و سیستم های فروش سفارشی شده را در اختیارشان قرار می دهد. این برنامه ها و سیستم های فروش با هدف بهبود فرایند فروش و افزایش درآمد حاصل از فروش طراحی می شوند. گرانت کاردون در همه شهرهای بزرگ آمریکا، کانادا، برزیل، حوزه کارائیب، اتریش، انگلستان و استرالیا سخنرانی کرده است. روش های آقای کاردون در کسب و کارهای کشورهای مختلف از جمله ایرلند، روسیه، تایوان و حتی قزاقستان به کار گرفته می شوند. کتاب هایش نیز به زبان های متعدد از جمله چینی و آلمانی ترجمه شده اند. کاردون سایتی آموزش فروشی را برای صنعت خودروسازی راه اندازی کرده است. مشتریان می توانند آموزش های درخواستیشان را از این سایت دریافت کنند (www.salestrainingvt.com) و در حال راه اندازی سایت مشابه دیگری برای ارائه خدمات آموزش فروش به سایر اشخاص و سازمان هاست (www.cardonuniversity.com).

مردم از سراسر جهان به شهرهای محل برگزاری سمینارها یک روزه آقای کوردون سفر می کنند. نخستین کتاب گرانت کاردون با عنوان فروش برای بقا در میان پرفروش ترین کتاب هایی قرار گرفت که توسط شخص نویسنده شان چاپ شده اند. فروش برای بقا کتاب جامع فروش در قرن بیست و یکم لقب گرفته است. به گفته یکی از خوانندگان فروش برای بقا، اطلاعات ارائه شده در این کتاب تنها مطالب جدیدی هستند که طی ۵۰ سال گذشته درباره فروش نوشته شده اند! یکی دیگر از خوانندگان نیز درباره کتاب این گونه اظهار نظر کرده است: پس از سال ها مطالعه کتاب های حوزه فروش، می توانم بگویم که این کتاب از همه کتاب های این حوزه متمایزتر است. اگر اول نباشی، آخر می شوی نخستین کتابی از گرانت بود که توسط یک انتشاراتی چاپ و عرضه می شد. این کتاب، به تازگی، در فهرست پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز قرار گرفته است.

آقای کاردون توانایی هایش را در خارج از صحنه و در دنیای واقعی کسب و کار نیز ثابت کرده است. او مالک چند شرکت موفق است. این شرکت ها تنها از یک ایده شروع شدند و بدون پول و با پشتکار رشد کردند.

آقای کاردون، علاوه بر اقدامات کارآفرینانه، مشارکت زیادی در فعالیت های بشردوستانه دارد و در همین راستا، از سوی مجالس سنا و کنگره آمریکا، شهردار لس آنجلس و . . . مورد تقدیر واقع شده است. او، به تازگی، جایزه راجیو گاندری را، به دلیل تلاش هایش در نزدیک تر کردن کسب و کارهای هند و آمریکا به یکدیگر، دریافت کرده است. آقای کاردون فارغ التحصیل افتخاری کالج دولتی مک نیزی است. او مدرک حسابداریش را از این همین کالج دریافت کرده است.

آقای کاردون، همراه همسرش، النا لیونز، بازیگر و تهیه کننده، و دخترشان، سبرینا فرانچسکا، در لس آنجلس زندگی می کند.

نویسنده: گرانت کاردون، مریم اردکانی (مترجم)، زینب رفعت پناه گشتی (مترجم)

ناشر: آدینه - بخش عمومی، سالن شبستان، راهرو 1، غرفه 17 تاریخ نشر: 1396 تعداد صفحه: 220 شابک: 978-600-8610-10-6 قطع کتاب: وزیری

#معرفی نویسنده گرانت کاردون #معرفی کتاب #معرفی کتاب قاعده 10 برابر تنها تفاوت موفقیت و شکست

نظرات کاربران

کتاب عالییست

ارسال نظر برای «معرفی نویسنده کتاب قاعده 10 برابر تنها تفاوت موفقیت و شکست»