کتاب بخون و حدس بزن 8 لوازم خانه اثر آرزو باقری


کتاب بخون و حدس بزن 8 لوازم خانه اثر آرزو باقری

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۰/۲۹

تعداد بازدید: ۱۲۵

ثبت کننده: امیرمحمد جعفری

کتاب بخون و حدس بزن 8 - لوازم خانه از جمله کتاب های فانتزی آموزشی برای کودکان است.آشنا کردن بچه ها با کتاب از همان دوران کودکی می تواند در علاقه مند شدن او به کتابخوانی در بزرگسالی نیز تاثیر گذار باشد. علاوه بر اینکه می توان به کمک کتاب های مخصوص کودکان، اغلب کتاب هایی که برای کودکان طراحی می شوند، به صورت مصور با استفاده از رنگ های شاد می باشد و متن های نوشته شده در کتاب اغلب به صورت شعر های کوتاه هستند تا کودک ارتباط بهتری با آن برقرار کند.

این کتاب برای آموزش لوازم خانه می باشد. این کتاب ها یک آموزش دهنده بسیار مناسب است. به کمک کتاب بخون و حدس بزن 8 - لوازم خانه می توانید با شیوه ای جذاب لوازم خانه را به کودک خود آموزش دهید. در این کتاب هر کدام از لوازم با شعری مخصوص معرفی شده؛ کودک باید با توجه به شعر گفته شده حدس بزند که هدف معرفی کدام وسیله است. در صفحه روبرو عکس آن وسیله به صورت مخفی زیر یک بخشی از صفحه آورده شده و نام فارسی و انگلیسی آن نیز نوشته شده است. این شیوه طراحی کتاب ها کودکان را بسیار مشتاق خواهد کرد و برای آن ها حکم یک بازی برای تقویت هوش را نیز دارد. یادگیری به کمک شعر به خصوص برای کودکان یکی از بهترین روش های یادگیری است. به این دلیل که هم کودک برای گوش دادن به آن علاقه و تمایل بیشتری نشان خواهد داد و اغلب کودکان به هر چیز آهنگین بیشتر جذب می شوند. و دلیل دیگر اینکه شعر ها معمولا سریع تر در ذهن مینشینند و مدت طولانی تری نیز در حافظه می مانند. در نتیجه کودک خیلی بهتر یاد خواهد گرفت. می توانید بعد از خواندن این کتاب برای کودکتان، هنگام دیدن این لوازم در جاهای دیگر، از فرزندتان بخواهید شعر مربوط به آن وسیله را بخواند تا قدرت حافظه او نیز تقویت شود.

  • قطع : خشتی

  • تعداد صفحات : 20 صفحه

  • نوع جلد : شومیز

  • نویسنده/نویسندگان : آرزو باقری

  • ناشر : آریا نوین

  • موضوع : شعر کودک

#معرفی کتاب بخون و حدس بزن 8 لوازم خانه اثر آرزو باقری #دانلود کتاب بخون و حدس بزن 8 لوازم خانه اثر آرزو باقری #معرفی کتاب #فایل صوتی کتاب بخون و حدس بزن 8 لوازم خانه اثر آرزو باقری #نسخه الکترونیکی کتاب بخون و حدس بزن 8 لوازم خانه اثر آرزو باقری
می پسندم (۰) نمی پسندم (۰)

ارسال نظر برای «کتاب بخون و حدس بزن 8 لوازم خانه اثر آرزو باقری»