کتاب شازده حمام جلد چهارم اثر دکتر محمد حسین پاپلی یزدی انتشارات گوتنبرگ


کتاب شازده حمام جلد چهارم اثر دکتر محمد حسین پاپلی یزدی انتشارات گوتنبرگ

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۰/۲۹

تعداد بازدید: ۱۱۳

ثبت کننده: امیرمحمد جعفری

«شازده حمام» عنوان کتابی چهار جلدی، نوشتهٔ محمدحسین پاپلی یزدی است که خاطراتِ کودکیش را در یزدِ دههٔ ۳۰ و ۴۰ روایت می کند. این روایت ها، نمونهٔ تاریخچهٔ شفاهی یزد هستند که با لحنی شیرین بسیاری از باورها و خرافات و تجربیات مردمان گذشته را بیان کرده اند.

چاپ اول جلد چهارم شازده حمام، در سال ۱۳۹۵ منتشر شد که باز هم به روال جلدهای قبلی، خاطرات پراکنده اما عمدتاً دربارهٔ دوران جوانی نویسنده است. انتهای کتاب هم روایتی آمده است از خاطرات یکی از شاگردان پاپلی یزدی در دانشگاه ریودوژانیریو برزیل که عمدتاً اولین جلسات ورود پاپلی را به کلاس و صحبت کردن او را با لهجهٔ یزدی روایت کرده است که پس از سال ها، دوباره یکدیگر را در برزیل ملاقات می کنند و برای چند روز به سفر می روند.

  • قطع : وزیری

  • تعداد صفحات : 364 صفحه

  • نوع جلد : سلفون

  • نویسنده/نویسندگان : دکتر محمد حسین پاپلی یزدی

  • ناشر : انتشارات گوتنبرگ

  • مناسب برای : بزرگسالان

#معرفی کتاب شازده حمام جلد چهارم اثر دکتر محمد حسین پاپلی یزدی انتشارات گوتنبرگ #دانلود کتاب شازده حمام جلد چهارم اثر دکتر محمد حسین پاپلی یزدی انتشارات گوتنبرگ #معرفی کتاب #فایل صوتی کتاب شازده حمام جلد چهارم اثر دکتر محمد حسین پاپلی یزدی انتشارات گوتنبرگ #نسخه الکترونیکی کتاب شازده حمام جلد چهارم اثر دکتر محمد حسین پاپلی یزدی انتشارات گوتنبرگ
می پسندم (۰) نمی پسندم (۰)

ارسال نظر برای «کتاب شازده حمام جلد چهارم اثر دکتر محمد حسین پاپلی یزدی انتشارات گوتنبرگ»