کتاب خداحافظ راکون پیر اثر کلر ژوبرت انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان


کتاب خداحافظ راکون پیر اثر کلر ژوبرت انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۰/۲۵

تعداد بازدید: ۱۵۳

ثبت کننده: امیرمحمد جعفری

روایت خداحافظ راکن پیر از زمان به دنیا آمدن چند خرگوش شروع می شود. خرگوش مادر پس از متولد شدن کودکانش متوجه می شود یکی از آن ها هنوز از بطنش خارج نشده است. خرگوش پدر به دنبال راکون پیر و جهان دیده می رود. پدر از راکون می خواد همراه او بیاید و کمک کند تا فرزند هفتم پا بر عرصه ی هستی بگذارد. راکون پیر در کنار خرگوش مادر می نشیند و شروع می کند از زیبایی های جهان با خرگوش هفتم حرف زدن. خرگوش هفتم تصمیم می گیرد خارج شود. مادر و پدرش نام او را تک می گذارند. تک با راکون پیر دوست می شود. او تمام سوال های خود را از راکون پیر می پرسد.

کلر ژوبرت (Claire Jobert) نویسنده و تصویرگر، در ماه مه 1961 در پاریس به دنیا آمد. وی در یک خانواده مسیحی بزرگ شد. او در نوزده سالگی به اسلام گروید و هنگام ازدواج به ایران مهاجرت کرد. کلر ژوبرت دارای مدرک لیسانس در علوم آموزشی است.او خودش داستان هایش را تصویر می کشد. با نگاهی گذرا به آثار او، می توانید به راحتی مشغله های او را با موضوعاتی چون ایمان و دین، هویت، روابط کودکان با محیط اطراف خود و غیره درک کنید. بیشتر آثار این نویسنده برای کودکان در سنین ابتدایی است.

  • قطع : خشتی

  • تعداد صفحات : 36 صفحه

  • نوع جلد : شومیز

  • نویسنده/نویسندگان : کلر ژوبرت

  • ناشر : کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

  • موضوع : ذاستان

  • مناسب برای : گروه سنی ب

#معرفی کتاب خداحافظ راکون پیر اثر کلر ژوبرت انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان #دانلود کتاب خداحافظ راکون پیر اثر کلر ژوبرت انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان #معرفی کتاب #فایل صوتی کتاب خداحافظ راکون پیر اثر کلر ژوبرت انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان #نسخه الکترونیکی کتاب خداحافظ راکون پیر اثر کلر ژوبرت انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
می پسندم (۰) نمی پسندم (۰)

ارسال نظر برای «کتاب خداحافظ راکون پیر اثر کلر ژوبرت انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان»